Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert kell egy szulo a 22...

Miert kell egy szulo a 22 eves lanyanak megmondja, hogy mit vegyen fol?

Figyelt kérdés
Elmentunk bevasarolni a Tescoba, de mar vita volt, hogy vegyek fel salat, miert nincs rajtam sal. Mit kell 22 eves koromra megmondjak, hogy mit vegyek fel es mit nem? Mi kozuk hozza? Ha megfazom az en dolgom, nem az ovek.
2015. dec. 31. 14:07
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Mas lany 18 evesen ugy jar, mint a prostik, neki megse szolnak bele a szulei. Hogy van ez?
2015. dec. 31. 14:09
 2/16 anonim ***** válasza:
25%
Feltehetőleg a győgyszereket ők fizetnék.
2015. dec. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%
Ez tényleg durva,ne engedd hogy ennyi idősen a szüleid irányítsanak.
2015. dec. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%
Mert szülők. Akkor is ugyanezt fogja csinálni, ha 50 éves, 3 gyerekes anyuka leszel.
2015. dec. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
22%

az én anyukám is ilyen volt. hidd el, csak jot akar, félt, hogy nehogy beteg legyél stb.

mosolyogni kell és ráhagyni..orulj neki, hogy van, aki félt, ov (még a széltol is :))

2015. dec. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
45%
Ha így megy tovább akkor azt is megmondják majd hogy melyik férfival járhatsz vagy melyikkel feküdhetsz le.
2015. dec. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
29%
Enyém is ezt csinálta. Azt hittem 22 évesen, hogy de érett vagyok, hű, közben el voltam tartva és 46 évesen most állíthatom neked, hogy ez hülyeség. Azért mondja, mert jót akar neked, amúgy meg tényleg rohadt hideg van. Nem kell azért utálni, mert jót akar neked.
2015. dec. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az egy dolog, hogy jot akar, de akkor ne jojjon azzal, hogy rogton vegyel fel egy salat, mert igy nem jossz...
2015. dec. 31. 14:25
 9/16 anonim ***** válasza:
45%
Tudod, csak a jóakaróimtól ments meg uram engem.
2015. dec. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
22%

- Edes pici lanyom, vegyel mar fel egy salat.

- Meg fogsz fazni, hideg van, vegyel mar fel egy salat.

- Azonnal vegyel fel egy salat, mert igy nem jossz.


Nem lehet hogy siettetek, ezert kihagyta az elso par fokozatat? Vagy ugyanezt eljatszottatok mar a heten?


Amugy ha ennyire nem tetszik a dolog, nem ertem miert mentel. Talan 22 evesen mar be tudsz vasarolni egyedul is, a szuleid helyett. Vagy el tudod mondani mi kell.

2015. dec. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!