Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert kell egy szulo a 22...

Miert kell egy szulo a 22 eves lanyanak megmondja, hogy mit vegyen fol?

Figyelt kérdés
Elmentunk bevasarolni a Tescoba, de mar vita volt, hogy vegyek fel salat, miert nincs rajtam sal. Mit kell 22 eves koromra megmondjak, hogy mit vegyek fel es mit nem? Mi kozuk hozza? Ha megfazom az en dolgom, nem az ovek.
2015. dec. 31. 14:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nem mentem. Megmondtam, hogy jo, akkor menjenek, en nem megyek, ne szoljon bele, hogy mikor mit veszek fel. Nem eloszor csinalja ezt. Masik alkalommal az volt a baja meg a nyaron, hogy tul dekoltalt a felsom...

Megmondtam nekik, hogy menjenek, en majd megyek hetvegen egyedul es megveszem, ami nekem kell...

2015. dec. 31. 14:37
 12/16 anonim ***** válasza:
28%
Jól van, értjük, hogy felnőtt vagy. Akkor meg beszéld meg vele, hogy elköltözöl, elmész dolgozni és eltartod magad és senki nem fog rád szólni.
2015. dec. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
65%

Igen utolsó! Ma tényleg azt a világot éljük, hogy elköltözik a szüleitől, önállóan kezd új életet, nem megél, hanem jól él, és boldog, mert nem szül az életébe senki.


Én is mondtam már ilyet a lányomnak, de nem vette fel. Lázas lett, stb. Aztán megtanulta. Persze én is megkaptam, hogy jajj anya, légyszives ne szólj bele, elfogadtam, nem szóltam. Ha neki a saját maga kenyerén kell megtanulnia, akkor legyen úgy. De soha nem mondanék olyat neki, mint az ilyen utolsó megmondóemberek, hogy az én házam, az van, amit én mondok, vagy ha nem tetszik, el lehet költözni. Legalább is én nem ezt a nevelési módszert alkalmaztam.

2015. dec. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Miért nekem is ezt csinálta... Kiválasztott egy cipőt fél órát veszekedtünk, rá hagytam. 1. adandó alkalommal beázott (azért választotta, hogy biztos nem fog) utoljára a zipzárja a kezembe maradt. Erre miért ilyen sz*rt választottál? kérdést szegezett hozzám.
2015. dec. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én meg 32 éves nő vagyok és anyukám és nagymamám állandóan, de tényleg állandó jelleggel abba köt bele hogy minek sminkelem magamat hiszen a családban senki se csinálja...

Komolyan mondom, betegek... még jó hogy ilyen távol kerültem tőlük. Szeretem őket, de olyan buták vagy már nem is tudom mit mondjak rájuk, baromira idegesítő. Nem véletlen történt hogy gyerekkorom óta mindig elszöktem otthonról, mindig a saját akaratukat akarták rám erőltetni, meg akartak mindig változtatni, de szerencsére később erélyesebb lettem és talpra esettebb és nem hagytam magamat. Minél jobban szekálnak, annál jobban csinálom az ellenkezőjét amit akarnak.

2015. dec. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én vagyok újra a 32/N

Öltözködésbe is bele szoktak szólni, hogy megfázok. De soha nem fázok meg, ők viszont igen. Ha hozzá szoktatjuk magunkat hogy nem öltözünk "annyira" fel amikor hideg van, edzettebbé válunk, megszokja a szervezetünk és ellenálló képesebb lesz, míg valaki felöltözik túlzásba sokkal hamarabb megfázhat, ilyen az anyukám is. Tehát én sokkal jobban bírok meg tudok mindent és mégis engem féltenek mindentől.

2015. dec. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!