Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit szólnátok ha megtudnáto...

Ti mit szólnátok ha megtudnátok, hogy a 18 éves lányotok egy 30 évvel idősebb férfival van "kapcsolatban"?

Figyelt kérdés
És nem a lányotoktól tudnátok meg.
2016. jan. 1. 21:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
45%
Lehet, hogy kevés zsebpénzt kap...
2016. jan. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
53%
Szégyellném magam mint állat, hogy az én hülye fiatalkori énem tört ki rajta is, hiába próbáltam jobban nevelni... mert ebben valahol biztos hibás a szülő is, bár hozzá kell tenni, én úgy gondolom, hogy főleg az apa szerepe fontos itt.
2016. jan. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
48%

bennem nem volt semmiféle apakomplexus, a szuleim sem hanyagoltak el. 16 évesen a 30-35 évesek tetszettek, 18 évesen meg a 45 évesek..ezt tartottam is 27 éves koromig. csak 40-en (43, 45, 47) feluli barátaim voltak. imádtam oket, az intelligenciájukat, azt, hogy tudják mit akarnak, hogy lehet rájuk számitana stb. stb. anyagilag sosem támogattak, nem is volt rá szukségem (18 évesen lakást kaptam Pesten, magániskolába jártam, volt elegendo zsebpénzem,dolgoztam is az iskola mellett, szoval mindenem megvolt)

végul 30 évesen férjhez mentem. 37 éves vagyok még mindig a 40-en feletti férfiakat tartom vonzonak.

azért, hogy egy joval idosebb férfiba lett szerelmes, nem szolnék. viszont, ha pénzért szexelne, kulonféle szolgáltatásokat nyujtana "luxus cikkekért"...elsullyednék szégyenemben. egy darabig nem birnék ránézni az biztos.

2016. jan. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
42%
A saját korosztályában csak kisfiúkat találna, ő meg a férfiakat szereti. Miért baj ez? Ha boldog, akkor támogasd! A 48 éves meg amúgy sem vénember.
2016. jan. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
33%
Gyöngyikéről van szó?
2016. jan. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
62%
Uppsz.. egyit az anonimitásról. :D Amúgy szerintem nem a Gyöngyike az egyetlen 18 éves az országban, aki 30 évvel idősebb palival kavar.
2016. jan. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
53%
szerintem meg állszent dolog ezt egyből elitélni hogy milyen ember az ilyen, nekem is volt sokkal fiatalabb barátnőm és imádtuk egymást sőt a szülei is szerettek úgyhogy a szerelem nem mindig a koron múlik
2016. jan. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
29%
Szegényke nagyon beteg lehet,hogy a trotlikra izgul,de sok mindent nem lehet tenni sajnos.
2016. jan. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
2 lehetőség van több pénzt adni a lánykának szülöktől zsebb pénznek ahogy egy előttem lévő szolt vagy elküldeni dolgozni hogy nekelljen protiznia D amugy 18 felett már mind1 nem tiltja a tv
2016. nov. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
ha te meg vered a férfit azzal már csak te követsz el bűncselekményt bocsi
2016. nov. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!