Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem gondol bele abba egy...

Nem gondol bele abba egy atlagos szulő a 120 ezresfizujaval hogy hogy ad meg majd mindent a gyerekének? Meg mikor testvert vállal? Ha nem lenne tesom knnyebb lenne

Figyelt kérdés
Xar nézni hogy masok ipadet kapnak karir meg van okostelojuk én meg hasznalt ruhat kapok karira...
2016. jan. 2. 20:52
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
98%

"Csupa keverék"


Ugye tudod, hogy A GÉNEK.KEVEREDÉSE adja a jó genetikát? Egyébként te se vagy ámszínmagyar, menj fel 5 generációt a családfádban... meg fogsz llepődni.

2016. jan. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
51%

Szánalmas vagy, Kérdező.

Ha neked ipad kell meg okostelefon, akkor leszel kedves tenni érte, hogy legyen olyanod.

Ha még nem dolgozhatsz, összegyűjtöd a zsebpénzedet.

Ha már diák munkázhatsz, mert elég idős vagy hozzá, akkor lehet elfáradni dolgozni és összespórolni a keresetedből.

Az, hogy a szüleidet szidod, mert szerinted nem adnak neked eleget, az több, mint felháborító.

Ahelyett, hogy megköszönnéd, hogy egyáltalán kaptál valamit....

Semmit nem tudsz te még az életről, ha ez a legnagyobb problémád.

2016. jan. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
92%

A kérdésedre a választ nem tudom, őszintén szólva én sem értem ezt. Nem tudom h a többiek olvasták-e amit írtál, de ha nálatok egyfolytába a pénz miatt megy a veszekedés, akkor az nem lehet valami boldog, szerető család... Szerintem ez egy tipikus városi legenda h aki szegény, az boldog és elégedett.

Off: ruhát olcsón turkálóból is tudsz venni. Fillérekért lehet onnan öltözködni. Amúgy meg ne foglalkozz vele h a többiek milyen cuccokat kapnak. Inkább ez motiváljon arra h tanulj, szerezz egy jó szakmát/diplomát és te is fogsz tudni venni ilyeneket.

2016. jan. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
13%

Hát pedig hidd el hogy a legnagyobb ajándék, amit egy szülő "adhat", az a testvér...ha majd uk nem lesznek, akkor sem maradtok egyedül, ott lesztek egymásnak ( és ezt úgy mondom, hogy nekem 6 ( hat) testvérem van, néha rém idegesítőek, és vannak konfliktusok... Egynémely egyke gyerekek kibírhatatlanok és borzalmas neveletlenek

....gondolj bele hogy te milyen kibírhatatlan lennél testvér nélkül, viszont elkényeztetve, ha már ilyen önző és hisztis vagy...

2016. jan. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
95%
Kedves utolsó, azért nem kellene általánosítani. Én pont az ellenkezőjét tapasztaltam: az egykék jól neveltek, mert jut rájuk elég idő, odafigyelés, a többgyerekesek gyerekei meg olyanok, mint az elfajzott Mauglik. Mellesleg a testvérkapcsolat is tök jó, ha hasonló habitusúak, és ugyanolyan életfelfogással rendelkeznek, de erre semmi garancia nincs. Több olyan testvérkapcsolatot ismerek, ahol az egyik a másikat lehúzza, de vissza már nem segít, ahol teljesen megromlott a kapcsolat, mert a szülőnek csak az egyikük szeretésére, támogatására "jutott kapacitása", illetve ahol egyik a másikat igyekezett kiforgatni a leendő örökségből, nehogy osztozkodni kelljen, vagy a másiknak több jusson akár egy kiskanállal is. Az ember a barátait legalább megválogathatja ...
2016. jan. 3. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem nem kéne a szüleid pénztárcájában turkálni, nem sok közöd van hozzá, mennyi a fizetésük. Neked elsősorban írni kéne megtanulni. Elég ,,xar" nézni, hogy nem tudsz magyarul írni. Az én gyerekeim sem kaptak iszart, meg ilyesmiket, mégis örültek annak, amit kaptak. Sőt, a kicsi örökölte a nagytól a ruhákat, és nem érdekli. Nemhogy megbecsülnéd a szüleid, inkább nyafogsz. Gratulálok. Ahelyett hogy itt vergődsz, meg belemerülsz az önsajnálatba gondolkozz el azon, hogy azért a pénzért a szüleid a belüket kidolgozzák.
2016. jan. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
Ekkora rohadt kamukérdést rég olvastam...ha már arról panaszkodsz, hogy nincs okostelefonod, legalább ne arról írj kérdést! Kicsit átlátszó.
2016. jan. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:
Nincs bútorunk se csak az ő szobajukban én cuccaim dobozokban és kiságyban alszom összekuprodva. Az ipad csak példa volt hogy mas osztalytarsak ezt kaptak es igen ez lenne a normalis a mai vilagban de alap dolgok sincsenek mert sose jön össze a pénz egy ágyra szekrenyre vagy mindig mas fontosabb nekik anyám egy ro..dt genya
2016. jan. 3. 11:58
 39/48 anonim ***** válasza:
38%
ha szerinted az ipad a normális, szerintem meg az hogy elhúzz diákmunkázni és keresd meg az árát. szegény szüleid, hogy ilyen követelőző és hálátlan gyerekük van...Meg minek neked ipad mikor így se tudsz írni?
2016. jan. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
12%
Ennyire kretén mindenki, most komolyan? Olvassatok 2 nyáladzás között, ha lehet. Leírta már párszor a kérdező, hogy semmijük nincs, kartondobozok között élnek gyakorlatilag. Szeretet se sokat kapnak. Miért is kéne hálásnak lenni?
2016. jan. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!