Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem gondol bele abba egy...

Nem gondol bele abba egy atlagos szulő a 120 ezresfizujaval hogy hogy ad meg majd mindent a gyerekének? Meg mikor testvert vállal? Ha nem lenne tesom knnyebb lenne

Figyelt kérdés
Xar nézni hogy masok ipadet kapnak karir meg van okostelojuk én meg hasznalt ruhat kapok karira...
2016. jan. 2. 20:52
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
73%
ja igen.az elején még az iphonet hiányolja, a végére már ágya sincsen...
2016. jan. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
34%

Menj el dolgozni,és ne itt rinyálj.Az ájfon nem alapfelszerelés.

Bár igazad van ha tudták volna,hogy ilyen kis senkiházi leszel,biztos elkapartatnak,mindenki jobban járt volna.

2016. jan. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
Na igen, ennyire nincs semmi, de ha nem lenne tesó, egyből jutna ájfonra?
2016. jan. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
Ha dobozok közt, kiságyban alszol, akkor ideje rendet pakolni.A kiságyat ha lehet alakítsd át normális fekhellyé, vagy ipad helyett kérj normális ágyat.Ezt akár segélyszervezeteken át is talán igényelhetsz, ágyat.A dobozokból meg próbálj kipakolni, normálisan elrakodni a cuccokat.Próbálj kreatív lenni.Raklapokból is lehet szuper dizájnos bútorokat eszkábálni, akár ágya, polcot is, csak smirgli,festék, szög, kalapács kell hozzá, az igazán nem nagy öszeg, akár szomszédok is összedobják neked szerintem ha kell és lesz szép szobád..
2016. jan. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

Amúgy itt alapból ebben az országban ilyen a beállítottság.Nagyon élesek a különbségek emberek között és alapból negatív, nagyon rossz a mentalitásuk.Épp tegnap láttam egy dokumentumfilmet, indiaiakról.Ott mutatta az "üzletasszony" hogy milyen szép nagy háza van, másnak nincs olyan jó a környéken és milyen boldog a 12 gyermekével a nagy házban és milyen jól élnek, büszke volt és boldog.Nos az ő nagyszerűnek tartott háza ilyen deszkákból eszkábált kis kajiba volt, olyan putri féle, aminél mifelénk az istállók is különbek néha.A "fürdőszobája" egy kb fél X fél méteres lyuk volt, amibe nem tudom, hogyan lehet beférni..de ő büszkén mutatta, hogy neki olyan is van, a környéken másnak nincs.Ha ilyen mértékű általános szegénységben is képesek az emberek túlélni és még boldogok is lenni, mennyivel több lehetőségünk van nekünk.Próbáld feltalálni magad.Amúgy mi is kettesben kb ennyiből, sőt kevesebből kell kijöjjünk, emeletes lakásban, sokszor még marad is hó végén félretenni, pedig hála istennek nem éhezünk és azért van bőven rezsink nekünk is, igaz mi ketten vagyunk, nem hárman, de ahol kettőnek jut, jut háromnak is.

amúgy én nagyon örülnék Amerikából származó ruháknak.Az amcsi rokonokhoz nem tudnál kijutni?

2016. jan. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

[link]


Nézd, milyen jó ágy!A dobozokból meg ha pl könyvek dísztárgyak vannak bedobozolva bepakolhatod az ágy rekeszeibe, mint ha polc lenne, nagyon jól néz ki, na ezen elférnél.Raklapot ingyen is be lehetne szerintem innen-onnan szerezni.Takarót vannak segélyszolgálatok, kérjél ha máshogy nem megy, vagy családsegítőtől esetleg.Vagy veszel egy zsák szivacsot (nem drága) és varrsz egyet.Meg lehet csinálni sok mindent, csak nem kell egy kis energiabefektetés, kitartás kell, ne sírj és lustálkodj, csinálj valamit.

2016. jan. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 A kérdező kommentje:
A lanadai rokonok xarnak ránk. Olyan elhasznált pólókat küldenek hogy szégyen. Sose hívtak hogy menjünk, apám anyja mindig adozt nekik költöpénzt meg vandégüo látta őket ezert emnyit adnak... Szarrágók
2016. jan. 3. 20:29
 48/48 anonim ***** válasza:
hát borzalom nem téged pénzel az egész család...
2016. jan. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!