Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lányom első "szerelme" érdekka...

Lányom első "szerelme" érdekkapcsolat, mit tegyek? ( 20 éves a lányom)

Figyelt kérdés

A lányom nagoyn erős öntudattal rendelkezik. Régóta tudja h milyen elképzelései vannak a jövőjével kapcsolatban. 20 évesen lett először párja. 7 hónapja tart a románc. A lányom a napokban mutatta be.

S vmi döbbenetesen karierista pasit fogott ki, aki inkább segíti elérni a lányomnak a célját mint h beleszeretne fülig. Ahogy a srác fogalmazott: "Ketten, egymást segítve az álmunkért menetelünk." Az biztos h a lányom se szerelmes, inkább ragaszkodik hozzá. S tényleg segítik egymást. Az más kérdés h a lányom sokat érett mellette.

Nekem az fáj, h a lányom életéből kimaradt a tini szerelem, amindent elsöprő érzelmek. Ez kb érdek kapcsoalt. S féltem h kiüresedik érzlemileg. mIt tehetek anyaként?


Beszéltem vele. Azt mondta h örüljek nem egy semmire kellővel van együtt. Megkérdeztem h szereti-e a pasit. A válasz: Nme tudom milyen szeretni úgy igazán.


Ez fáj nagoyn.. .(( Nem akarom h elrontsa az életét. Mit tegyek.

Lányom 20 éves, párja 23

Én 38 vagyok (egyedül neveltem fel apa nélkül)



2016. jan. 2. 23:59
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
36%
A te mindent elsöprő tiniszerelmed se lehetett olyan tökéletes ha lelépett amikor megtudta, hogy terhes vagy
2016. jan. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Amu előtt még szétszednétek h h lehetek felelőtlen ilyen fiatalon szülni. Nem meglepi gyerek volt. Tervezett baba. Pár hónapos volt amikor az apja meggalt balesetben..
2016. jan. 3. 00:08
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy megszeretik egymást. Ha ő így boldog, akkor ne rondíts bele. Bár én nem értek a témához, a nőkhöz meg végképp nem, de tegyük fel, ha nem érzik jól magukat együtt, akkor előbb-utóbb úgy is szétmennek, nem?
2016. jan. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
74%
#1: Tudsz mást is, mint kitalálni saját kútfőből ostoba dolgokat?
2016. jan. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
75%
Miér miért MIÉRT vannak az oldalon (meg úgy al életben) ilyen emberem, akik mindenféle háttérinformáció nélkül ítélkeznek, mondd miért, kedves 1es?!??
2016. jan. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
90%
Akkor neked is kemény lehetett a tini szerelem. Szomorú történet...
2016. jan. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
11%

Te ne akarj már semmit se tenni anyaként a 20 éves lányod életében!


Mellesleg talán nem maradt ki az a tini szerelem, max te nem tudsz róla!


Pont te akarsz "TENNI" a lányod életében csodát amikor neked sem sikerült normális családban felnevelni ő, hanem csak apa nélkül?


A helyedben mélyen meghúznám magam, és nem okoskodnék, csakmert más próbál haladni!!


Tipikus magyar virtus, ha valaki próbál kitörni azt 100 an húzzák vissza, ahelyett hogy inkább azon törnéd a fejed 38 évesen, hogy mihez kezdesz majd egyedül, ha a lányod már nem veled él majd, vagy max havi egyszer beszéltek!

2016. jan. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nincs ezzel gond, van akinek ez több mint egy sima szerelem. Korban összeillenek, ambiciózusak, én is ilyen hideg típus vagyok, de nekem volt tiniszerelmem és megbántódás lett a vége, mert ő érzelmes volt.

Nincs olyan, hogy érdekkapcsolat. Vagy ha van, akkor mindegyik az. Nyújtunk valamit valamiért. Ha ez ösztönös és szerelem, az szép dolog. De az sem kevésbé szép, ha ez meg náluk tudatos, megalapozott. Ne aggódj! Ott van az a sok lány, aki ugyanúgy apa nélkül nő fel mint a te lányod. Sokan emiatt idős férfiakkal jönnek össze, 40,50esekkel, esetleg szétzilálnak egy családot, persze ilyenkor a férfi is hibás. Illetve egyetemen ezek az egyedülálló anyák lányai azok, akiket tipikusan elcsábítanak a morálisan szintén megkerdojelezheto tanárbácsik, úgy hogy ez még csak TÖRVÉNYBE SEM ÜTKÖZIK. Ehelyett a te lányodnak van egy ambíciózus, korabeli párja, aki segíti, akivel karöltve haladnak az életben.

Ha bármi más kifogásod van, amit nem mertél leírni, nyugodtan írd meg nekem!

2016. jan. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
78%
7-es,neked mi bajod van? Most úgy komolyan.
2016. jan. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
23%

Az, hogy nem tud kiszakadni a "mama" szerepből!


Szerinted normális amit művel(ne)?


Te hogy fogadnád?

2016. jan. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!