Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti mérgesek lennétek...

Szülők, ti mérgesek lennétek emiatt a lányotokra?

Figyelt kérdés

Mikor az első barátommal másfél év után szakítottam, a szüleim nagyon csalódottak voltak, sokáig meg voltak sértődve és nem szerették az új párom, akivel nagyon hamar összejöttem. Aztán őt megkedvelték, de 3 év után szakítottunk már pár hónapja, szüleimnek még nem mondtam, most viszont alakulóban van valami egy fiúval...

Már félek előre, hogy a szüleim "könnyűvérűnek" fognak nézni...

Szülők, szerintetek baj, ha két kapcsolat között nem telik el hosszú idő?

22/L


2016. jan. 4. 00:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
26%
Ne aggódj, nemcsak a szüleid néznek könnyűvérűnek :)
2016. jan. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
18%
Hat igen, van benned egy kis ribi.
2016. jan. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Ugyanmár... Pár hónap után alakulgat valami, az miért lenne ribiség? Tán ki kellene várni a gyászévet?
2016. jan. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Miért? Nem pontozok le senkit, tényleg érdekel, hogy miért lennék ribi, ha több éves kapcsolataim vannak csak, és senkit nem csaltam meg soha.
2016. jan. 4. 00:57
 5/19 anonim válasza:
21%
Hát senkisem tökèletes "te sem" de ha ez iddigieket meg ledveltèk a többit is megfogják mivel lessz mèg :D
2016. jan. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
17%
Gyászévet nem kell várni, mert akár másnap is megismerkedhet egy új palival, viszont nem úgy hogy egyből megkérdezik egymástól hogy járunk? hanem azért ismerjék meg rendesen egymást mielőtt elkezdenek kéz nélkül maszturbálni.
2016. jan. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
98%
Ne aggódj, nem vagy ribi, ne is hallgass az előzőekre. Nekem is úgy jöttek össze a dolgok, hogy hirtelen tértem át az egyik komoly kapcsolatomból a másikba. Egész egyszerűen mikor még az előző párommal voltam együtt tudatosan elnyomtam minden más férfi közeledését a baráti körömből, nem tekintettem rájuk "úgy", úgy tettem, mintha egy-egy kósza flörtölős elszólást meg sem hallottam volna. Szakítás után pedig már "legálisnak" tartottam azt, hogy észrevegyem a fiúismerőseimet, mint potenciális partnerjelölt és mivel már régóta ismertük egymást, így eléggé felgyorsultak köztünk a folyamatok. Van ilyen. Ettől nem leszel ribi, csak szerencsés.
2016. jan. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%

Ne foglalkozz a rosszindulatú trollokkal, nem vagy ribi.

Több éves kapcsolataid voltak,nem is értem.

Relax:)

A szüleid meg konzervatív felfogásúak lehetnek,mellette meg nehezen emésztik meg, bizony a kicsi lányuk időközben felnőtt.

Majd hozzászoknak.

2016. jan. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
Inkább az a lényeg, valóban túl vagy az előző kapcsolatodon, vagy csak fejest ugrasz a következőbe?
2016. jan. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

ma 01:05

Pontosan ez a helyzet. Pl most a fiút lassan másfél éve ismerem.

Hát, mivel már ismerem, igazából minden további nélkül össze is jöhetnénk, direkt kértem némi időt, hogy biztos legyek benne, hogy túl vagyok az előzőn, egyelőre úgy tűnik, hogy minden rendben.

2016. jan. 4. 01:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!