Ez mennyire elfogadott?

Figyelt kérdés

Edesanyam altalaban bejelolgeti facebookon a barataimat,aztan irkal nekik idonkent. Ezaltal,a mar ex baratomnak is,aztan veletlenul meglattam az uzenetvaltasukat, az allt benne,hogy jo volt talalkozni,

Szerintetek ez mennyire normlais dolog,ha a gyereke mar szakitott a parjaval,de az edesanyja meg tartja a kapcsolatot vele?!

Kivancsi lennek a velemenyetekre,koszi,



2016. jan. 4. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
El sem tudom képzelni, mi dolguk lenne egymással. Nem örülnék ha találkozgatna, akkor sem ha szépen váltunk el. Pláne, ha új kapcsolatom van. De egyáltalán a barátaidnak is miért irkál? Ők a te barátaid, nem az övé.
2016. jan. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem norm1lis. Szeribtem szólj anyukádnak hogy álljon le.
2016. jan. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen,es sajnos tobbszor is volt emiatt osszetuzesunk,mert voltak bekavarasok ezaltal.

De az,hogy az exemmel,talalkoztak is.az mar szerintem is furcsa,radasul volt koztuk egy felreertheto mondat is.De mivel ez egyszeri eset volt,ezert nem is firtattam(Plane,mert en olvastam bele az uzetebe)

De mar megbeszeltuk,hogy leall az irogatasokkal.

Csak kivancsi voltam a velemenyetekre,mert forditott esetben,nekem biztosan tabu lenne(meg a baratai is).

2016. jan. 4. 13:53
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Állítsd be, hogy ne lehessen látni mennyi ismerősöd van, akkor csak a közösek látszanak.
2016. jan. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 GooseBumps ***** válasza:
83%
Ez semennyire sem normális, sőt, tök beteg. Édesanyádnak valószínűleg problémái vannak, a helyzetleírás alapján nehéz megsaccolni, hogy pontosan mi, lehet hogy szimplán csak magányos és kedveli a barátaidat, ezért szeretne beszélgetni velük. De az is lehet hogy súlyos személyiségzavara van... a legjobb, ha leülsz és beszélgetsz vele erről, őszintén. Ha tényleg csak az a baja, hogy nem tudja kivel megvitatni a dolgait, akkor nagyon értékelni fogja, hogy Te végre elbeszélgetsz vele. De fontos, hogy ne vádaskodj, ne támadd meg, hanem próbálj asszertívan kommunikálni vele, megértést mutatni, és a támogatásodról biztosítani, ha arra szüksége van - ha pedig tényleg beteg, és ezt adott esetben nem fogadja el, akkor beszélj valakivel az ismerősei közül, akinek ad a szavára (pl.: édesapád?).
2016. jan. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 GooseBumps ***** válasza:
83%
Ja, és a facebookon tényleg le lehet korlátozni, hogy ki látja a barátaidat és ki nem, de ha anyukád magányos, ez max. tüneti kezelése a problémának. Beszélgess vele!
2016. jan. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy véletlenül találkoztak az utcán...
2016. jan. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
9%

Elég fura a barátaid bejelölgetése, de ami az exet illeti:

- Nem kötelező elfogadni a bejelölést

- Beszélgetni, találkozni sem kötelező, ha exed megtette, nyilván kedveli anyudat

- Mit érdekel téged, hogy az exed mit csinál? Attól, hogy ti szakítottatok, még nem kell anyádnak is utálni. Ez pont annyira az ő magánügyük, mint az, hogy neked kik a barátaid.

2016. jan. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az is lehetséges, hogy már régen anyád jár az exeddel?
2016. jan. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszotokat:) Amugy lehet abban valami,hogy maganyos,es azert csinalja...

Es amugy nem csak veletlenul futottak ossze,hanem egy elore megbeszelt "kavezas" volt. De egyszeri alkalom volt.

Csak azert voltma kivancsi avelemenyetekre,hogy ti hogyan latjatok,es hogy tudjam hogy alljak a dolgokhoz a jovoben.

2016. jan. 4. 23:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!