Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy anya számára jobb vagy...

Egy anya számára jobb vagy rosszabb ha tudomást szerez gyermeke titkáról?

Figyelt kérdés
2016. jan. 9. 20:29
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
ha valami szörnyűség történt volna a gyermekkel jobb ha tudomást szerez az anya róla vagy jobb ha nem tud róla?
2016. jan. 9. 20:31
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire gyerek és miről van szó? Nem mindegy.
2016. jan. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen nagy a különbség, hogy MI az a titok, mikor történt, mennyi idö telt el közben, mennyi idös most a gyerek.
2016. jan. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%

Lehet, hogy én vagyok a fura anyuka, de én nem szeretnék tudni minden titokról. Én soha nem kutakodom, nem lesek a mobil illetve a számítógép dolgaikba, nem túrom fel a szobájukat amikor nincsenek otthon. Ezért van bizalom, és tudom, hogy ha bármi van amire úgy gondolják, hogy mint anyjuk tudnom kell, akkor úgyis elmondják.

Én szerintem mindenkinek jár magánszféra.

23 éves lány és 25 éves fiú anyukája vagyok..

2016. jan. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon függ attól mi az a titok :) Ha pl olyan hogy drogozik-drogot árul, annak örülnék ha megtudnám és mindent megtennék segítenék neki hogy leszokjon-kikerüljön ebből a körből és normális életet tudjon élni, de most belegondoltam abba, szeretném-e megtudni ha pl. meggyilkolt valakit. Azt hiszem abba én is belepusztulnék, ebben az esetben jobban örülnék talán a tudatlanságnak. (persze tudom ez csak akkor maradna titok ha nem kapják el) - tehát nagyon függ attól mi az ami kiderülhetne.
2016. jan. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
a gyerek most 24 éves és 13 éves volt amikor törént
2016. jan. 9. 20:43
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
nem a kor számít és hogy hány év telt el azóta, hanem mi az ami kiderülhetne...
2016. jan. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Megint egy olyan kérdés,ahol a negyedik oldalon kb.sikerül kihúzni a kérdezőből,hogy mi van.Ez egy anonim oldal,mi lenne ha időt spórolnál nekünk?
2016. jan. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
most olyan érzésem van, hogy nem a gyerek csinált valamit, hanem a gyerekkel történt valami - talán megerőszakolták - azt hiszem ennek örülnék ha megtudnám, biztos hogy okolnám magam mire nem figyeltem, miért nem vettem észre, hogy mi történt a gyerekemmel, de sok mindent megmagyarázna a viselkedésével- problémáival kapcsolatban és végre ott állhatnék mellette, segíthetnék neki feldolgozni a történteket, továbblépni és ha erőszakról van szó akkor abban is hogy aki tette megbűnhődjön, akárki legyen is az (ha családtag akkor is!)
2016. jan. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mi a titok? Pl: "Kedves naplóm, szerelmes vagyok az osztálytársamba, de nem merem elmondani neki..inkább legyen titok"-vagy "Kedves naplóm: csókolóztam a tanárommal" Lényeg: attól függ miről van szó, mert nagyon nem mind1. Ha nem is szeretnéd elmondani, legalább dobj egy csontot..úgy könnyebben lehet véleményt alkotni...
2016. jan. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!