Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy genderfluid vagyok?

Figyelt kérdés

2016. jan. 11. 23:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
87%

Hátha ez valóban az, amit a 9-es leírt, akkor mit akarsz elmondani a szüleidnek?

Minden nap bejelented, hogy ma éppen fiúnak vagy lánynak érzed magad? :D

Eszem megáll, hogy még milyen hülyeségeket tudnak kitalálni.

Vagy fiú vagy, vagy lány. Vagy rossz teste születtél. Más variáció nincs. Fordulj orvoshoz, ha egyikbe se tudod magad besorolni.

2016. jan. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
86%
Olyan van, hogy brainfluid?
2016. jan. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem sincs ertelme elmondani. En eleg megerto vagyok, sok mindent lattam mar, de ha a gyerekem elem allna azzal, hogy genderfluid, en is csak neznek kerek szemekkel. Ez nem olyasmi, ami a hetkoznapi eletedet olyan mertekben befolyasolja, hogy a csaladodat fel kellene keszitened az uj eletviteled kialakitasara... mert nincs ilyen. Ha valaki meleg, azert mondja el otthon, hogy a szulei tudjak, hogy egy nap egy vele egynemu parral fog beallitani. Ha neked lesz ilyen kapcsolatod, akkor mondd, hogy homoszexualis vagy. Ne zavard ossze az elozo generaciot:D
2016. jan. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
11%

Ahogyan akarod. A te dolgod.


Az én apámtól mindenestre kapnál két rohadt nagy genderfluid nagylevest és rögtön tudnád, merre van a hazafelé.

2016. jan. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
ez tuajdonképpen mit jelent?
2016. jan. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
#14 sajnálom, hogy ilyen apád van :(
2016. jan. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem a gyerekuk vagy, latszolag elfogadnak. Miert kell ezt mindenfele cimkevel es jelzovel sulyosbitani?

Ha elkezdenek nyomast gyakorolni rad, hogy "barat/baratno?", illetve "gyerekek mikor erkeznek?" lemezekkel, akkor megmondod, hogy ezek a dolgok most teged nem foglalkoztatnak. Miert kell mindent tulbonyolitani?

2016. jan. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
20%

Nincs ebben semmi, ma divat indentitászavarosnak lenni.

Divat időseket agyonverni, stb.

2016. jan. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Elég nagy baj, hogy a gyerekük vagy, ne terheld már őket jobban. Holnap biztos kitalálnak valami kevésbé szégyenteljes dolgot a libsik, akkor inkább az legyél.
2017. júl. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!