Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Büntetnéd, vagy ignorálnád a...

Büntetnéd, vagy ignorálnád a gyereked, akit a saját ágyadban kapsz rajta?

Figyelt kérdés
Nyilván nem kicsi gyereket, 16-17 éves nagykamaszt. Van saját ágya, a saját szobájában, persze az nem franciaágy, ellentétben a szülői ággyal. Büntetnéd, amiért tiszteletlen volt, vagy annyiban kell hagyni, mintha sosem történt volna meg, esetleg elviccelni?
2016. jan. 15. 18:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
11%
Kérdezd meg tőle, hogy nem akar veled aludni. Kissé szemrehányóan, kissé viccelve.
2016. jan. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Talán túl finoman írtam körbe: nem egyedül volt.. :/
2016. jan. 15. 18:22
 3/27 anonim ***** válasza:
40%
Hát akkor meg leb..... nem akarom csúnyán mondani :)
2016. jan. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
82%
Magyarázd el neki, hogy a szexuális életét jó lenne ha nem a te ágyadban bonyolitaná le. Persze vannak szükségletei szexuális téren, de azt helytelennek találom, mikor más ágyában végzi el a piszkos munkát. Muszáj lesz szóvá tenned, ha nem akarod, hogy többször is előforduljon. Ha ráhagyod, azt hiszi mindent szabad. Lázadni fog ez miatt, de ha van egy kis esze majd felfogja, ha neki is lesz gyereke, ő sem szeretné majd, hogy a gyereke az ő ágyában csinálja a dolgokat.
2016. jan. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
80%
Azaz magyaran dugtak?
2016. jan. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
75%

:D


Nem valami vicces, tudom, de akaratlanul is elröhögtem magam!


Megszivatnám azzal, hogy kidobnám az ágyát, mondván "aludjon" a földön, ha nem felel meg neki :D 1-2 hét múlva pedig keresnék neki egy megfelelő árú franciaágyat a bevonásával és megbeszélném vele, hogy legközelebb inkább szóljon, ha valami nem felel meg neki, de ne legyen ennyire ízléstelen.

2016. jan. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
79%

Ez most komoly???

Büntetni, ignorálni?

Mi lenne, ha megbeszélnéd vele, hogy oké, fiam, tudomásul veszem, hogy a te ágyad erre nem alkalmas, de kérlek, többet az enyémben ne??? Ja, az túl normális megoldás lenne...

2016. jan. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
99%
Kérdezd meg, hogy te is lefeküdhetsz e az apjával az ő ágyában :)
2016. jan. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
36%

Miért is volt tiszteletlen? Amiért nem egy egyszemélyes ágyban akart nyomorogni a párjával?

Meg tudom érteni, hogy a tiédet választotta, és pont, hogy nem akarnám büntetni, meg ignorálni. Az nem jutott eszedbe, hogy esetleg megbeszéld vele, hogy legközelebb ne tegye mert téged zavar?

Nem lenne egyszerűbb?

2016. jan. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
70%

"Miért is volt tiszteletlen? Amiért nem egy egyszemélyes ágyban akart nyomorogni a párjával?

Meg tudom érteni, hogy a tiédet választotta, és pont, hogy nem akarnám büntetni, meg ignorálni. "


Én sem vagyok a büntetés híve, de nehogymár ne legyen tiszteletlenség más ágyában szexelni basszus.


Ha nem tetszik az ágy mérete kinyithatta volna a száját, nem az az első lépés hogy titokban más ágyába eregeti a testnedveit, mert ez undorító.

2016. jan. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!