Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Büntetnéd, vagy ignorálnád a...

Büntetnéd, vagy ignorálnád a gyereked, akit a saját ágyadban kapsz rajta?

Figyelt kérdés
Nyilván nem kicsi gyereket, 16-17 éves nagykamaszt. Van saját ágya, a saját szobájában, persze az nem franciaágy, ellentétben a szülői ággyal. Büntetnéd, amiért tiszteletlen volt, vagy annyiban kell hagyni, mintha sosem történt volna meg, esetleg elviccelni?
2016. jan. 15. 18:18
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
77%
Azért ennyire nem kell prűdnek lenni. Ágyneműhuzat csere és kész. Vagy szállodába sem jártok? Ezzel az erővel.. Ott nyilván elég sokan szexeltek már előttetek az ágyban. Lehet, hogy érkezéetek előtt pár órával is éppen. :D
2016. jan. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
44%

Tudtam, hogy jon majd valaki a szállodával - ami teljesen más tészta, mint a saját ágyam.

Nekem sosem jutott volna ez eszembe, egyik ex akarta a szuleiében, de nem tudott rávenni.

Én letolnám, és ha nem bíznék benne, zárnám a szobámat.

2016. jan. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Ha te vagy az apa és fiad van, akkor bérleti díjként kérj egy menetet a csajától.
2016. jan. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 pörölycápa ***** válasza:
100%

Jesszusom, ilyesmit büntetni?

Ha zavar, mond meg neki, hogy máskor ne ott csinálja. Ha ignorálod, akkor továbbra is ott fogja csinálni, mert nem érzi úgy, hogy ezzel baj lenne, szóval a legegyszerűbb, ha megmondod neki, ha valami nem tetszik.


Nálunk pl nem ilyen szent hely a hálószoba, egy időben csak a szüleim szobájában volt számítógép, és amikor azt használtam, a szüleim gond nélkül használták az én szobámat (nekem is franciaágyam van, szóval nekem nem kellett használni az ő ágyukat). És rohadtul nem érdekelt. Persze rájuk nyitni kellemetlen lett volna, de hát azért van csukva az az ajtó, hogy ne mászkáljon csak úgy be senki.

Az első páromnak egyszemélyes ágya volt, és végülis abban is el tudtunk lenni, de ha a szülei pl el voltak utazva, akkor ők ajánlották fel, hogy használjuk a franciaágyukat addig, ne nyomorogjunk azon a kis ágyon.

2016. jan. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

9-es vagyok.

Milyen furcsa, hogy a felettem lévő ugyanazt írta le terjedelmesebben amit én is... mégis ő felpontozva, én le.

Remélem szebb lett a napja ettől valakinek.

2016. jan. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
50%
#25, miért foglalkozol a pontozással? Nem mindegy ki hány százalékot ad a válaszodra? Ha magas százalékod van, akkor jobban fogsz tudni aludni vagy olcsóbb lesz a kenyér vagy mi?
2016. jan. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy szemet szúr. Alapjában véve nem törődöm vele.
2016. jan. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!