Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lányok! Láttátok már apikátoka...

Lányok! Láttátok már apikátokat teljesen meztelenül?

Figyelt kérdés
Az ilyen elfogadott a ti családotokban?

2016. jan. 16. 21:36
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
71%
Mi az az apikát?
2016. jan. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Apukátok akart lenni, véletlenül elírtam. :/ Bocsi
2016. jan. 16. 21:42
 3/39 anonim ***** válasza:
87%
Nem, remélem nem is fog ilyenre sor kerülni.
2016. jan. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
88%
Igen egyszer. Este lementem inni, apám meztelenül jön ki fürdőszobából. A mi családunkban ez elfogadott, persze nem akármilyen mértékben, de én már azt is utálom, ha a szüleim fürdőruhában látnak
2016. jan. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
79%
Nem láttam és soha nem is akarom látni meztelenül. Szerintem egy egészséges felfogású családban nem nézegetik egymást meztelenül!
2016. jan. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
56%
Igen,ez tök normális dolog hiszen egy család vagyunk.Fürdőbe is van hogy apa bejön pisilni miközben én zuhanyzok,ugyanígy más családtagokkal is.
2016. jan. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
77%
Egyszer valamikor nagyon régen. Amikor kicsik voltunk nem volt tabu a meztelenség, de a kamaszkorfelé közeledve már csak max félmeztelenül mutatkoztak előttünk a szüleink.
2016. jan. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
56%
Mikor pici voltam fürödtem vele együtt meg emlékszem, hogy simán átöltözött előttem, de nyilván azért ez mást mert akkor még kislány voltam és nekem ez nem jelentett akkor semmit, teljesen természetes volt. Most már nyilván zavarna, szerintem ez attól függetlenül, hogy családtagok között nincsen semmilyen szexuális háttere, vonatkozás a dolognak ez nem egészséges dolog. Alsógatyában szokott itthon mászkálni az nem zavar, de mondjuk azt sem 0-24 teszi, inkább csak este. Valamint nyáron, ha meleg van. Ezzel nincsen bajom meg értelemszerűen nem nézegetem a saját testét, de meztelenül semmiképpen nem szeretném őt látni.
2016. jan. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
65%
Soha nem láttam a szüleimet meztelenül.
2016. jan. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
39%
*saját apám testét
2016. jan. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!