Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rossz jegyet kaptam szüleim...

Rossz jegyet kaptam szüleim haragszanak hogy tegyem jóvá?

Figyelt kérdés
2016. jan. 18. 15:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
11%

"egy átlag felnőtt 40 órát dolgozik átlagban (heti 5x8 óra)."

Meg még 2-4 óra munka otthon vagy másodállásban, plusz azok az idők, amit a gyereknél olyan jól kiszámoltál. Ha gyereke is van, akkor pedig napi 20 óra.


Amit a tanulásról írtál, azt elhiszem, és ez szerintem is sok egy gyereknek - de ez nem azt jelenti, hogy akkor ezentúl nem kell tanulnod!


A gyerek pedig igenis befektetés. Ez nem azt jelenti, hogy a szülőnek kellene visszaadni mindent - hanem pl. majd a saját gyerekednek. De addig is tanulni kell, és készülni az életre. Ez a dolgod, ez a munkád.


Visszatérve a kérdezőre: igaza lenne, ha a szülők túl sokat követelnének tőle (pl. azt, hogy sose legyen rossz jegye).

Viszont az írásából úgy lehet sejteni, hogy hanyag volt, nem tanult és ezért kapott rossz jegyet.

Na, ez már elég baj, amit ki kellene javítania.

2016. jan. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!