Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Kb. hány éves korban...

Szülők! Kb. hány éves korban aggódnátok, hogy a gyereketeknek sosem volt párkapcsolata? Úgy értem, a gyerek hány éves lenne akkor, amikor aggódni kezdenétek?

Figyelt kérdés
2016. jan. 22. 19:09
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
81%

Tökjó hogy le kell pontozni csak azért mert en aggódnék.

Nekem nem számít kit fog szeretni, az sem zavar ha meleg lesz de szeretném ha szeretnék, ha boldog lenne valakivel. Persze ha azt mondja 20 évesen hogy boldog egyedül és nincs szüksége komoly kapcsolatra akkor elfogadnám, es nem paráznék.

2016. jan. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
78%
Az a fogalom, hogy agglegény ismeretlen számodra? Nem mindenki szeretne párkapcsolatban élni, nem tudom, hogy ezen egy szülőnek mit kell aggódni.
2016. jan. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
0%
Egy biztos. Szarul nevelted!
2016. jan. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
77%
Normális szülő akkor kezd el aggódni ha a gyerekének párkapcsolata van és még nem is szimpatikus a választott, hanem valami bunkó.
2016. jan. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
51%
Én ismerek olyanokat, akik már 45-50 évesek, de még egyetlen valamirevaló kapcsolatuk sem volt, nagyon úgy tűnik, hogy szüzek és azok is maradnak.Persze olyanok is vannak, akik már nyugdíjas korúak de életükben nem volt se kutyájuk, se macskájuk.Én aggódnék, pláne hogy egyke a gyerek.Egy férfi még csak elél egyedül, de szerintem egy nőnek nagyobb biztonság, ha van egy megbízható párja.Na meg az ember előbb-utóbb unokát is szeretne és látni, ahogy a gyermeke önállósodik, éli az életét.Még ha nem is alakul valami a legjobban, de próbálkozik, csinál valamit, van valakije, nem csak otthon vegetál a gubójában.Hát az még belefér, ha kb 25-30 éves koráig csak a tanulás, karrier köti le minden idejét, ha olyan tipus.De ha utána sem érdekelné a párkapcsolat, akkor elgondolkoznék, hol lett elcseszve a dolog.Aggódnék,valami lelki zavart, életképtelenséget érzek a másiknál ilyenkor.
2016. jan. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
78%
Most komolyan, ha valakinek nincs párkapcsolata az csak vegetálva gubbaszthat otthon?
2016. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
39%
Hát, ha évtizedekig nincs párkapcsolata, akkor szerintem nem annyira kerek az élete.Nem is értem, hogy képes valaki 50 éves koráig vagy örökké csak a szüleivel élni, mint egy gyerek.Hogy még vágya sincs másra, vagy legalábbis gyámoltalan hogy egy kicsit élje az életét.
2016. jan. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
82%

Én 27 vagyok,és még nem volt senkim.


Néha úgy érzem,hogy jó lenne,valaki,de kb 1 hétnél tovább nem bírnám elviselni azt az állapotot,hogy folyton valakihez alkalmazkodnom kelljen.


Vannak ilyen emberek,akik nem bírják a kötöttségeket.


Van egy testvérem,neki volt egy 1 éves párkapcsolata,azt mondta többet nem is akar soha az életében,mert teljesen elvesztette a szabadságát,amit viszont nagyon igényel.

2016. jan. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Akinek nincs párkapcsolata az csak a szüleinél élhet? Hát ez egyre jobb :D
2016. jan. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

A volt pasim anyja azért aggódott, mert a fia 17 évesen összejött velem.

Nagyon zavarta, mert "kisfiamnak" még "élnie kellene".

Már szétmarta a kapcsolatunkat, "kisfiam" azóta is az ő szoknyája körül sündörög, anyukának nem jó senki.

Nem mindenkire értem, de van egy ilyen képlet, hogy a szülő duruzsol a gyereke mögött, hogy "Ő nem elég jó hozzád!", a gyereke meg függ tőle, elhiszi, aztán meg egyedül marad, vagy 40 körül kényszerből összeáll valakivel.

2016. jan. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!