Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim nem engednek el a...

A szüleim nem engednek el a barátaimmal! Hogyan tudnám meggyőzni őket? (Tovább lent)

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és néha szívesen elmennék bulizni, táncolni, beülni valahová beszélgetni a barátaimmal, de a szüleim nagyon szigorúak ezen a téren. Nem szoktak elengedni, ha pedig igen, akkor nagyon korán haza kell jönnöm, nem ihatok egy kortyot sem és folyton telefonálnom kell nekik. Természetesen nem minden héten mennék, és nem is szeretném leinni magam a sárga földig, egyáltalán nem vagyok ilyen típus, de néha jól esne néhány ilyen program. Az a baj, hogy nagyon hajthatatlanok, pedig nincs "balhés" baráti társaságom, mindenki normális, és még sosem okoztam nekik csalódást, betartottam a szabályokat, jók a jegyeim, ergo megbízhatnának bennem... És mégsem. Hogy tudnám őket meggyőzni? Köszönöm előre is a válaszokat. ^^

2016. jan. 27. 14:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
34%-os, te mindig ilyeneket írsz, hogy lépjenek le engedély nélkül. Gondolom te is max 14 éves, vagy, többet nem nézek ki belőled a válaszaid alapján. Tudod, az nem úgy megy, hogy a gyerek csak úgy lelép a szülei engedélye nélkül. De tudod mit? Kívánom, hogy olyan lányod legyen majd, aki az engedélyed nélkül csak úgy lelép, azt se tudd hol van meg mikor ér haza... na majd akkor megnézném hogy állna a szád, mi lenne a véleményed...
2016. jan. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Normális nevelés esetén nem úgy működik a dolog hogy engedély nélkül lelép és a szülő azt se tudja hol van. Ott kezdődik a probléma hogy ha 16 évesen nem engedik sehova akkor annak később csúnya következményei lrsznek. Ha pedig a kedves szülő ezt nem látja be akkor nincs más választás mint hogy az ember a tiltás ellenére jól érezze magát. Ideális esetben viszont megmondja hogy hova megy, kivel és mikor várható haza.
2016. jan. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Persze, 34 százalékos, azért lesz útszéli drogos csöves, mert most nem engedték el. Meséld ott, ahol el is hiszik.
2016. jan. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem írtam hogy az lesz. Inkább csak magányos, befordult, unatkozó ember.
2016. jan. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Ja, persze. Te csak tudod.
2016. jan. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!