Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális dolog,...

Szerintetek normális dolog, hogy egy hétéves kislány az apjával alszik egy bugyiban, az apja meg vagy egy alsóban alszik mellette egy ágyon, vagy meztelen? persze apuka állítja hogy takaró alatt alszik, külön.

Figyelt kérdés
azért teszem fel a kérdést,mert szerintem nagyon nem normális hogy a gyerek kitúrja az anyját az apja mellől nem hajlandó külön ágyon aludni,rá adásul még az apja sem tudja megnevelni hogy aludjon legalább másik ágyon.
2016. jan. 29. 20:24
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
23%
...ja, és azt is kihangsùlyoztad, hogy "vagy meutelen". Most akkor a valós aggodalmadra válaszoltunk eddig?
2016. jan. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
23%
*meztelen
2016. jan. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem keresd fel a családsegítőt. Nekem valamiért rossz érzésem van a megfogalmazás miatt.
2016. jan. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
79%
A saját férjedben nem bízol, hogy nem rontja meg a gyereketeket? Ez akárhogy nézzük, szörnyű: ha van alapja, azért, ha nincs, akkor meg azért! Itt nem azzal a van a legnagyobb gond, hogy ki hol alszik... :(
2016. jan. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
72%

A kedves -tétlen- kérdező asszonyság, meg ezalatt a konyhában ül meztelen...

...és ide írogat.

2016. jan. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
27%
Persze, nyilván teljesen normális egy pedofil apuka. Gratulálok idióta.
2016. jan. 30. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 Költőnő? ***** válasza:
31%

én ezt a kérdést nem értem.

Most az a probléma, h nem alszik egyedül a gyerek, vagy az, h apukával, vagy az öltözék?

Valaki fejtse már ki. Köszönöm.

2016. jan. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
44%

én tuti hogy ezt egyszer sem hagytam volna

1. én ne legyek kitúrva

2. a gyerek képes legyen önállóan is aludni(az ő érdeke is)

3. az apuka ne meztelenkedjen gyerek előtt, mellett és társ legyen a megoldásban, ne a gyerek alá adja a lovat.

2016. jan. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
71%

14-es: A kislányoknál is Ödipusz-nak hívják, és gyerekkorban nem nevezzük komplexusnak. Felnőttkorban lesz azzá, ha a gyerek nem tudja meglépni a fejlődési szakaszt.


Kérdező: tudod, mi a helyzet? Az, hogy te már arra játszol, hogy a férjedet hogyan is tedd ki a házasságból, és a gyerekedre hogyan tekeredj rá végleg.


A te nevelési CSŐDÖD miatt a gyerek bizonytalan és kapaszkodik apuba, te pedig arról fantáziálsz, hogy apuka biztos megd... Mondd, nem szégyelled magad?!


Meg kell mondani a gyereknek, hogy mától a a saját ágyában, a saját szobájában alszik, pont. A férjeddel szintén meg kell beszélni, hogy bármit is hisztizik a gyerek, ez van. Neked pedig a szexet nem kéne hárítani úgy, hogy ezért a gyereked és a férjed legyen a hibás felelős.

2016. jan. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem normális, miért ne lenne az?

A kislány vágyik az apja közelségére, amiben semmi rossz nincs. Hamarosan úgyis kinő belőle és mással akar maradni, miért ne lehetne addig engedni neki.

Őszintén, kinek fáj ez?

2016. jan. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!