Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális dolog,...

Szerintetek normális dolog, hogy egy hétéves kislány az apjával alszik egy bugyiban, az apja meg vagy egy alsóban alszik mellette egy ágyon, vagy meztelen? persze apuka állítja hogy takaró alatt alszik, külön.

Figyelt kérdés
azért teszem fel a kérdést,mert szerintem nagyon nem normális hogy a gyerek kitúrja az anyját az apja mellől nem hajlandó külön ágyon aludni,rá adásul még az apja sem tudja megnevelni hogy aludjon legalább másik ágyon.
2016. jan. 29. 20:24
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
55%
Nevelés kérdése az egész. Sajnos a mi családunkban is így rontottak el egy kislányt hogy szinte már 1 éves korától ott alszik a szüleikkel egy ágyban és ezzel is az a probléma hogy most 3 évesen nem hajlandó külön ágyban aludni pedig az ő ágya közvetlen ott van a szülei ágya mellett de a kislány csak is az anyja és az apja közt hajlandó elaludni. Amikor rám bízták a kislányt egy estére akkor mi ketten voltunk vele a barátnőmmel, mi játszottunk vele, és mi fektettük le aludni mert a szülei hajnalig tartó bálban voltak ahova nagyon vágytak, így is mióta megvan a gyerekük sosem jártak el kettesben így én úgy gondoltam ennyi jár nekik vállaltam a gyereket. Mondták hogy 9 kor van alvás legkésőbb fél 10 kor ha nagyon nem álmos még, de fél 10 kor már legyen az ágyba. Mi a barátnőmmel fürdés után lefektettük aludni, és úgy gondoltuk aludjunk mi is mert egyedül úgysem lesz hajlandó elaludni. A kislány nem akart aludni az ő ágyába csak is közöttünk mert anya és apa engedik. Én nem engedtem megmondtam neki hogy azért van neki saját ágya hogy ott aludjon, mi is ott leszünk mellette. Érdekes módon értett a szép és határozott szóból szót fogadott picit hisztizett de ráhagytuk. Anyja és apja csodálkoztak mikor hazaértek mondták mindig hisztizik, én megkértem jöjjenek ki a konyhába és finoman szólva elmagyaráztam nekik hogy szigorúnak kell lenni mert más megoldás nincs, ők voltak felháborodva hogy miért legyenek szigorúak, én mondtam azért mert nem kéne elkényeztetni a gyereket mert később ebből hatalmas gondok lesznek. Kb 3. magyarázatomat értették meg amikor már kezdtem felemelni a hangomat és a nővéremmel össze is vesztem ezért, én akkor hajnali 3 kor a barátnőmmel mentünk haza mert nem volt gyomrom már ott maradni velük, és persze nem értették meg a dolgokat továbbra is velük alszik a kislány és hiába mondja nekik mindenki az én igazamat, nem értik meg, és ebből szokott később probléma lenni.
2016. jan. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
96%

"egy hétéves kislány az apjával alszik egy bugyiban"


miért nem adsz rá pizsamát? te vagy az anyja, nem?

2016. jan. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim válasza:
21%

nagyon haragudtam,és,meggondolatlan voltam amikor ezt a kérdést így ki irtam,ezért elnézést kérek mindenkitől,ezzel a kérdésemmel csak annyi lett volna a célom,hogy megmutatni a férjemnek hogy ha együtt is alszanak öltözzenek fel pizsibe,hogy mások szerint sem így kéne,de semmi gond,mert már elbeszélgettem vele,hogy

nem kéne,

nem pedofil,rendes, tisztességes apa,és mivel csak 1-2 alkalom volt így,én vertem túl nagy dobra,de megbeszéltük több ilyen nem lesz.

a lánykám ennek köszönhetően már a saját kis ágyikójában alszik végre,

valakinek belefér ez a dolog és természetes,valakinek nem,ennyi az egész,nekem például nem.

köszönöm a válaszokat mindenkinek,minden jót nektek!

2016. febr. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim válasza:
37%

kedves 32-es

,én hiába adok rá pizsamát,ha éjjel míg alszunk ő levetkőzik, mert folyton melege van,pici kora óta így alszik,de próbálom hogy felöltözzön rá szoktatni,nem könnyű,ezért is jobb hogy már külön alszik apától-

2016. febr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
15%

kedves 28-as!

eszembe se jutna arra gondolni hogy a férjem a saját lányát megrontaná,egyszerűen csak szerettem volna megmutatni neki a válaszokat amiben többen is írják hogy ezt nem kéne,pizsibe aludjanak együtt,ennyi lett volna a célom,de rosszul sült el,ami nem a ti hibátok hanem az enyém

2016. febr. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
52%

Rendszeresen nem normális. A gyereknek a saját ágyában a helye. Persze, ha beteg, vagy nyaralás, vagy valami extra dolog van, 7 évesen még talán belefér. Az alsó gatya egy dolog, szerencsére elég kevesen izgulnak a saját lányukra, már bocs, de ugye emiatt félsz.


A sokkal nagyobb gond, hogy a szülők képtelenek megoldani a helyzetet.

2016. febr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
38%
En is ugy gondoltam hogy ez a normalis. amig a baratnom keresztlanya aki szuletesetol egyutt aludt az apjaval mert annyira "apas" volt 16 evesen teherbe esett az imadott apukatol. rendorsegi ugy, cirkusz stb. anyuka pedig azt mondta hogy soha nem vett eszre semmi "rendelleneset" es azert hagyta hogy igy aludjanak mert igy volt ra indoka hogy ne kelljen lefekudni a ferjevel.
2016. febr. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!