Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális dolog,...

Szerintetek normális dolog, hogy egy hétéves kislány az apjával alszik egy bugyiban, az apja meg vagy egy alsóban alszik mellette egy ágyon, vagy meztelen? persze apuka állítja hogy takaró alatt alszik, külön.

Figyelt kérdés
azért teszem fel a kérdést,mert szerintem nagyon nem normális hogy a gyerek kitúrja az anyját az apja mellől nem hajlandó külön ágyon aludni,rá adásul még az apja sem tudja megnevelni hogy aludjon legalább másik ágyon.
2016. jan. 29. 20:24
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
35%
Ha ez elkényeztetés, akkor én is el voltam kényeztetve. Utáltam egyedül aludni, sokszor álmodtam rosszat, ez volt az oka.
2016. jan. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem nem normális. Már csak azért sem, mert az anyukának kéne az apukával aludnia.

Ez nem szeretet, hanem majomszeretet.

Én is a mamámékkal egy szobában aludtam, amikor náluk voltam, otthon mégsem hisztiztem. Ez is csak egy kifogás.

2016. jan. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,mindenkinek ment a zöld kéz
2016. jan. 29. 21:27
 14/37 anonim ***** válasza:
37%

Olvassatok az Elektra komplexusról.

Minden kislány átmegy rajta. Kisfiúknál Ödipusz komplexus.

Nálatok nagyon nem lett a helyén kezelve, így lehetett ebből a természetes folyamatból valami ilyen természetellenes, ahol most tartotok.

2016. jan. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
81%

Jó kis "anya lehetsz!

A kérdéseddel azt sugallod, hogy az apával "nincsen valami rendben",

Azután a gyerekedről írod, hogy vele "sincsen valami rendben".


Soraidat olvasva viszont az jön le, hogy ők ketten nagyon jól el vannak egymással,

viszont veled "nincsen valami rendben"...

2016. jan. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
51%
Igen a dolog teljesen normális lehet. Nemcsak kutyáknál ismert a szeparációs szorongás, hanem embergyereknél is létezik. A gyerek 9 hónapon át azt szokta meg, hogy benne lebegett a 37,5°C-os magzatvízben, amiben mindenféle szerves vegyületek is voltak, amelyeket az anya teste termelt, legfeljebb a magzat nem tudta külön szagingerere vagy ízekre különíteni, és halott is mindenféle zajokat (szívdobogás, légzés, bélgázok mozgása. Amikor sokkszerűen a világra jött, akkor a legjobban úgy tudott megnyugodni, ha szorosan egy meleg, most már csak 30°C körüli testhez simulhatott, de érezte annak illatát, érezte a szívdobbanások, a légzés hangját. Számára ez nyújtja újszülött korban a biztonságérzést. Nem mindkét szülő viselkedik azonosan a gyerekkel, mindegyiknek más hangfekvésű a hangja is és hát a kislányok az apjukat kedvelik jobban (ha az apa nem áll ellen). Így aztán, ha az anya egyébként is jobban szeret külön aludni, mert pl. olyanok az elalvási szokásai, akkor a kislány miért ne aludhatna az apjával. Ez a dolog egyébként is az idő múlásával "rendeződik", igénye lesz a saját világra, kezd ráébredni saját különállására és majd igényli a saját ágyat, saját szobát. Egyébként Ranschburg Jenő tanár úr szerint is ez normális dolog, nem kell erőltetni a leválást, az majd magától úgyis bekövetkezik. Az meg más kérdés, ha ezt a gyerek anyja hiúsági kérdésként kezeli. A gyerek számára az apja nyilván megnyugtatóbb.
2016. jan. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
81%

Én ebben azt tartom a legfurcsábbnak, hogy apuka meztelenül is alszik, legalább egy boxert, kisgatyót vegyen már fel, azért egy 7éves már bőven felfogja, hogy mi fityeg ott. Ez apukát nem zavarja?

A következő furcsaság, hogy az anyát kitúrva történik ez.


Simán megoldható lenne, hogy a gyereknek venni egy nagy franciaágyat a szobájába, míg elalszik mellette lenni. Majd irány a szülői háló. Ha a gyerek felébred éjjel, megmondani, hogy maximum közétek fekhet, picit, majd irány "haza"

2016. jan. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
61%
Nem normális, egy 7 éves gyereknek külön ágyban a helye, és most nem arról beszélek,ki miben alszik.
2016. jan. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
80%

Nem kellett volna hagyni, hanem neked (vagy apának) aludni a szobájában.


A mi fiunk is aludt már többször anyósomnál (volt már egy hetet nála többször is), és amikor éjjel felkelt, akkor anyós átvitte magához, vagy amikor a gyerek ment át, após meg vonult másik szobába. Szóval a fiam a mamával aludt. De itthon mindig a saját szobájában alszik. Ha éjjel felébred, átmegyek hozzá, mellé fekszem, és visszaalszik. Ekkor én visszamegyek a férjem mellé. Volt hogy ezt egy éjjel 5x tettem meg. De soha nem aludt velünk.

Tudod, következetesség.


És már nem 1 éves, hanem 7.

Ideje lenne elmagyarázni neki, hogy anya apával alszik, ő meg egyedül. Szóval nem, nem normális, hogy együtt alszanak, téged kitúrva ( meztelenségtől függetlenül).

A szexualitást miért kevered ide? (feltételezem azért írtad le, kin mennyi ruha van)

2016. jan. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
79%
Miután külön kihangsúlyoztad, hogy a lányod "egy bugyiban" a férjed megy "csak egy alsóban" alszanak együtt, félek tőle, hogy az aggodalmad nem az együttalvás miatt van, hanem beindult a poszkos fantáziád. Vagy?
2016. jan. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!