Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki szerint normális? Ki...

Ki szerint normális? Ki szerint elfogadható? Ki szerint gáz?

Figyelt kérdés
Családon belüli meztelenség, családtagok előtt, akár szexuális izgalommal, de nem egymáshoz érve..

2014. aug. 17. 23:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem, gáz. A szexuális izgalom pláne.
2014. aug. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%

Én úgy gondolom, hogy egy kisgyerek előtt lehet meztelen az anyuka és apuka is (ha kisfiú, ha kislány a gyerek), mert ha takargatják magukat, akkor csak még kíváncsibbak lesznek. Inkább lássák a meztelen felnőtt testet.

Egy bizonyos idő után viszont, amikor már nagyobb a gyerek, főleg ha már tini, akkor a különböző neműek szerintem már nem kéne, hogy meztelenkedjenek egymás előtt. Az meg végképp elfogadhatatlan, ha szexuális izgalmat is éreznek. A tini részéről esetleg kevésbé "gáz", mert dúlnak benne a hormonok, stb., az viszont beteges, ha a szülő gerjed a gyerekére.

2014. aug. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem elfogadható, amíg az alsónadrág nem kerül le. Nyári melegben gyakran vagyunk a húgómmal alsóneműben egymás előtt (ellenkező neműek vagyunk) néha úgy birkózunk is, de sose szexuális izgalommal, szerintem az már elég gáz családon belül.
2014. aug. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
ha mindenki felnőttkorú
2014. aug. 17. 23:53
 5/24 A kérdező kommentje:
nem a látvány az izgató, hanem a nyitottság érzése
2014. aug. 17. 23:54
 6/24 anonim ***** válasza:
82%
Ez csak perverz aberráltaknak izgató családon belül.
2014. aug. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem gáz. Mi sosem meztelenkedünk egymás előtt. Ráadásul csak a perverzek izgulnak fel a családtagjaikra.
2014. aug. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
52%
elmebeteg az egész bagázs
2014. aug. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
47%
Nudistáknál természetes.
2014. aug. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
84%

Azzal, hogy adott esetben meztelenek vagytok családtagok előtt (nyilván okkal, mondjuk fürdőben zuhanyzás után vagy öltözködés közben) azzal nincs semmi gond.


Azzal már, ha valaki "csak úgy" szambázik egész nap egy szál bránterben a házban - na az fura.


De aki felizgul szexuálisan a családtagjára az beteg.

2014. aug. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!