Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám, és Én. Erőre van szükség...

Apám, és Én. Erőre van szüksége. Mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Édesapám rokkant nyugdíjas.Én vele vagyok itthon állatokat tartok,és tanulok.Meg ami házkörüli munka van azt teszem.A probléma az,hogy apukám hosszabb távon nem tud menni,sem lépcsőzni.És 1-2héten belül egy orvosi bizottság előtt kell megjelennünk úgy,hogy apu tolószékben lesz.Legbelül bánt,hogy megfognak bámúlni minket :/ Máskor is volt ilyen,hogy aput tolnom kellett,de akkor szerepet játszottam. :( Elővettem a fejemben vicceket,és mondtam apunak,hogy és ezt a viccet hallottad ?! De belül mást éreztem.Fájt,hogy apum nem tud már úgy menni,és ketten maradtunk.És elképzelhető,hogy egyre gyakrabban lesz erre szükség.Édesanyám elhunyt a nővérem meg házas,és aput fel sem hívja.Szóval csak ketten vagyunk.Néha már sírnék...Komolyan ! Itthon is viccelődöm,de valójában bánt ez az egész.Csak ha én elkeseredek akkor apu is elkeseredne...

2016. febr. 5. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyél? Viccelődj tovább, de ne csak a látszatért, hanem azért, hogy mindketten jókat nevessetek, jól érezzétek magatokat. Vidítsd fel édesapádat, örüljetek egymásnak, mások mit szólnak azzal ne törődjetek. Ott vagytok egymásnak. Nekem nincs csak anyukám. Hasonlóképpen teszünk, igyekszünk minden humorral kezelni. Ha az ember komolyan veszi a terheket, megőrül, alkoholista lesz, depressziós, eltűnik a mosoly az arcáról.

Remélem a legjobban alakulnak a dolgaitok!!!!!!

2016. febr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
És ha megbámulnak? ne érdekeljen, tudom, hogy rossz érzés, valószínűleg engem is zavarna, DE nem tudnak rólad semmit, miért érdekel Téged tök ismeretlen emberek véleménye és hogy megnéz? többet úgysem találkozol vele, meg gondoljon, amit akar, te is ítélkezhetnél, gondolhatnál akármit... Mindenkinek az életében történnek rossz dolgok, amin túl kell tennie magát és el kell fogadnia! Néha elkeseredik, de aztán erőt gyűjt és éli tovább a kis életét! Minden tiszteletem a Tiéd, hogy így gondoskodsz Apukádról és nem hagyod cserben! Ha esetleg ki akarod beszélni magadból a dolgokat nyugodtan írhatsz! Minden jót és kitartást kívánok Nektek!
2016. febr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Tudod miért bámulnak? Mert Te egy csodálatos ember vagy!!! Légy büszke magadra, mert az édesapád is büszke rád! Ahogyan Te gondoskodsz róla, és kézben tarod az életeteket, arra csak nagyon kevesen lennének képesek! Rendkívül erős ember vagy, bámulatra méltó emberi tartással. Hát ezért néznek meg az emberek, mert csodálnak téged! Tessék magadban észre venni, hogy milyen különleges értékeid vannak!!!!
2016. febr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!