Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy próbáljam rendezni velük...

Hogy próbáljam rendezni velük a kapcsolatomat, ha elköltöztem? Nyissak feléjük, vagy várjak, amíg ők lépnek?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyobb vitám a szüleimmel a barátom miatt, aminek a vége az lett, hogy közölték, vagy szakítok, vagy költözhetek otthonról. Az utóbbi történt, még az ünnepek előtt.

De azért csak a szüleim és nagyon jó kapcsolatom volt velük egészen addig, míg ez a botrány ki nem robbant. Szóval hiányoznak, meg ilyenek...


18L


2016. febr. 7. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
És azóta nem is beszéltetek? :O Sajnálom! Hívd fel őket, kérdezd meg,hogy vannak, nyiss te,ha ők nem teszik.
2016. febr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

ne haragudj, de ezek után én nem is keresném őket.

mégis miféle dolog ilyen választás elé állítani?

jó, nyilván jó lenne tudni, mi miatt mondták ezt. de ha csak a párod nem egy őrült gyilkos, akkor nem értem továbbra sem,hogy miért mondtak ilyet. jól tetted,hogy kiálltál magad mellett.

2016. febr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, miért volt a nagy kiborulás és elköltözés.
2016. febr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Ha eddig jo volt a kapcsolatotok, ezutan is legyen az. Most nottel fel, alltal a sarkadra egy komoly dologban. Fontos, hogy a szuleidnek ne legyen beleszolasa abba, kivel laksz, hova koltozol, vagy mikor vallalsz gyereket... Ki kellett allnod magadert, es biztos vagyok benne, hogy hosszu tavon ez az egesz csaladot jol fogja erinteni.


Mikor van a szuletesnapjuk (vagy esetleg unnepeltek nevnapot?)? Felhivhatnad a szuletesnapost felkoszonteni, es elbeszelgethetnetek, hogy van a csalad. Jobb esetben csak orulni fognak, hogy hivtad oket, meg hogy gondoltal rajuk. Ha viszont vita lesz belole, hat...

Vagy van esetleg testvered? O meg tudja mondani, milyen otthon a legkor? Mas rokon, nagyneni, akivel joban vagy? O megemlithetne, hogy rosszul esik neked, hogy nem beszeltek, hogy ne erje oket varatlanul, ha felhivod oket.


Sok sikert.

2016. febr. 8. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt velem ennyi idősen pont. 2 évet elpazaroltam egy olyan emberre, aki nem érdemelte meg. A 2 év alatt alig beszéltem a szüleimmel (anyuval egyáltalán). Nagyon bánom, azt a 2 évet soha nem kapom vissza, amit nélkülük töltöttem. Azért gondold át, tényleg megéri-e ez a kapcsolat azt, hogy ne beszélj velük. Azóta újra beszélünk, új kapcsolatom van, és már a 2. unokájuk fog megszületni, de anyuban ott van a tüske, látom. Ezért nem is haragszok rá.
2016. febr. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az volt a gondjuk, hogy a barátom idősebb és apával jóban van/volt.


"Ugyan ez volt velem ennyi idősen pont. 2 évet elpazaroltam egy olyan emberre, aki nem érdemelte meg. A 2 év alatt alig beszéltem a szüleimmel (anyuval egyáltalán). Nagyon bánom, azt a 2 évet soha nem kapom vissza, amit nélkülük töltöttem. Azért gondold át, tényleg megéri-e ez a kapcsolat azt, hogy ne beszélj velük. Azóta újra beszélünk, új kapcsolatom van, és már a 2. unokájuk fog megszületni, de anyuban ott van a tüske, látom. Ezért nem is haragszok rá."

Azért ez elég más helyzet... Itt nem én nem akarok velük beszélni, ők hozták ezt a döntést.

2016. febr. 8. 18:52
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Nem miattam nem beszéltünk, hanem anyu miatt. hozta ezt a döntést, mert nem őket választottam. És miért lettem lepontozva?
2016. febr. 9. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!