Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van bajuk szüleimnek a...

Miért van bajuk szüleimnek a vallási nézeteimmel?

Figyelt kérdés

Szüleim nem hisznek semmilyen vallásban, engem is olyan szellemben neveltek, hogy a saját életem irányítsam inkább, ne legyek semminek az elvakult híve, de azt persze soha nem korlátozták, hogy érdeklődjek a témában, elmehettem templomba kíváncsiságból, külföldön más vallású országban is utánajártunk adott vallásnak, szóval igazából nem is utasították el a dolgot.

Most viszont megtudták, hogy megvettem a Sátáni Bibliát, és egyetértettem az abban leírtakkal, és folyton csak piszkálnak, azt hiszik valami kecskeáldozó szekta tagja akarok lenni, vagy nem is tudom.. Nem lehet velük értelmesen beszélni, folyton mérgesek lesznek a témától, rám kiabálnak és elvonulnak.. Ha meg meg se próbálok erről beszélni velük, akkor mostanában csak alapból csúnyán néznek rám.

De miért?? Érti valaki? Mit csináljak velük?


2016. febr. 8. 15:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Jaj megint jön a "fúj sátánista" mikor értitek már meg hogy a sátánizmus nem a csuklyás-gyertyás-pentagrammos (ami egyébként egy természeti szimbólum just saying)- kecskeáldozós hülyeség, az az ördögimádás.

A sátánizmus lényege hogy "tégy amit akarsz amíg nem ártasz vele semminek" és hogy te vagy a saját istened, azért a sorsod alakulása csak tőled függ,ha sátánizmus helyett bármi másnak hívnák senkinek semmi baja nem lenne vele, azért hívják így mert ez egyfajta tiltakozás a kereszténység tanítása ellen miszerint tedd amit isten mondd és bízd rá a sorsod, ha belegondoltok a bibliában a sátán adta az embernek a szabad akaratot.

Kérdező, próbálj meg velük értelmesen leülni és nyugodtan elbeszélgetni, magyarázd el nekik hogy ez nem szekta, hanem inkább egy világnézet aminek a lényege az önállóság és az hogy mindenki boldogan éljen egymás mellett.

2016. febr. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

#11

Végre valaki képben van, hogy miről van szó! Köszi :D

2016. febr. 9. 01:26
 13/18 anonim ***** válasza:

Most komolyan a sátán rehabilitációjának elfogadását várod a felnőtt ateista szüleidtől?


Ha ennyire jó a sátánizmus, és úgy tudom nem is térítő, te milyen alapon várod el a szüleidtől, hogy megtérjenek?


Mert úgy látom itt erről van szó.

2016. febr. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Eszem ágában sincs azt várni, hogy megtérjenek, honnan szedtél ilyet? :O Annyit várnék, hogy ne utálkozva nézzenek rám :D
2016. febr. 9. 11:32
 15/18 anonim ***** válasza:

Hát én is ebbe a helyzetbe vagyok (de NEM sátánista) ,de azért én se örülnék neki ,hogy ha a gyerekem sátánista lenne.

Inkább beszélnék vele ,bár szerintem ez az egész egy nagy humbuk ,mint az Ezo Tv és az okkultizmus ,bár ettől függetlenül kiráz tőle a hideg.


Amúgy ez a sátánista biblia nem olyan ,mint mondjuk pl. a mormonok könyve?..... (csak kíváncsiságból kérdem)


Üdv!

2016. febr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

A mormonok könyvét nem ismerem.

Az okkult része nem igazán érdekel, nem fogok otthon varázsolgatni :D

2016. febr. 10. 18:19
 17/18 anonim ***** válasza:

Csiribú-csiribá ,ábrákádábrá!... :DDD


De egyébként miért érdekel az a könyv?

2016. febr. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

15/17-es vagyok:


De ha tulajdonképpen jól értem ,te szabadgondolkodó vagy ,nem?

2016. febr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!