Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg gáz, hogy elmondtam a...

Tényleg gáz, hogy elmondtam a szüleimnek, hogy egyszerre több barátom van?

Figyelt kérdés

Elmondtam, hogy nem hiszek a monogámiában, senkinek nem hazudok, soha semmit nem ígértem senkinek. Teljesen korrekt vagyok. Korrektebb egy ilyen kapcsolat, mint ahol összecsalják egymást az emberek.

Egy szülőnek ez gáz?

Házasságban nem hiszek, gyerekem ne lesz soha.


23 vagyok.


2016. jan. 16. 08:05
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
68%
Ha a partnereid is tudnak arról, mi a helyzet, akkor nincs benne semmi gáz. Ha őket átvered, akkor érthető, ha a szüleid szégyenkeznek miattad. Más esetben ez teljesen rendben van, persze kérdés, hogy a szüleid ezt el tudják-e fogadni. Nem mindenki tudja tiszteletben tartani, hogy a gyerekének más felfogása és igényei vannak.
2016. jan. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:

Az ő házasságok remek, jó példát mutattak. Minden nap Skypeolunk, mert más országban élek.


Minden partner mindent tud, nekik is megfelel. Ha úgy érezném, hogy többet akar valaki, akkor a saját érdekükben megszakítanám a kapcsolatot, nem akarok fájdalmat okozni. jelenleg külföldön élek, itt is van valakim, Budapesten is. Mindig védekezem tablettával is és óvszerrel is az egészsége miatt.


Egy szülőnek ez rossz érzés? Nem kellett volna elmondani?

2016. jan. 16. 08:17
 3/50 anonim ***** válasza:
52%
Ha régivágásúak,akkor egy nő esetében nem olyan nagy büszkeség,de ha rugalmasabbak,nem fognak emiatt letagadni.A leglényegesebb,hogy a partnereidet ne vágd át,de szerencsére,ezt te tudod.Én annyira nem kötöttem volna az orrukra,maximum akkor említettem vokna,ha rákérdeznek,merthogy láttak egyszer ezzel,egyszer amazzal a csávóval.
2016. jan. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
68%

èn a szüleid helyèben azt sajnálnàm,hogy nem akarsz gyereket/fèrjet. de igazából ez is a te döntèsed, de legbelül remènykednèk,hogy találsz majd olyan fèrfit aki mellett te magad döntesz úgy, hogy csak ő kell.

de nyilván nem szólnèk bele:)

annak a rèsznek meg örülnèk,hogy őszinte vagy a fiúkkal ès a szülőkkel is.

2016. jan. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:

Jobb szülőket nem is kívánhatnék. Tényleg szinte minden nap Skypeolunk, de ha nem akkor felhívom őket vagy minimum írok SMS-t. Senkit nem verek át, olyannal szóba sem állnék, akinek kapcsolata van, netán nős.


Még 23 vagyok, meggondolhatom magam persze. De egyelőre nem tudok monogám lenni, szeretek új embereket megismerni, "kipróbálni". Nekem jelenleg ez megfelel és boldog vagyok így. A szüleim jó házasságban érnek, fiatalok 45évesek, nyitottak, jó fejek nagyon. :) Ez a része nem gond.

2016. jan. 16. 08:49
 6/50 anonim ***** válasza:
63%

Gáz? 23 évesen már ne használj ilyen szavakat, mert ez tényleg "gáz".

Az, meg, hogy nem hiszel a monogám kapcsolatokban, a házasságban: ez mekkora hülyeség, már megbocsáss? Úgy kellett volna fogalmaznod, hogy nem hiszel abban, számodra működnek a monogám kapcsolatok. Ugyanis ha csak egyszerűen nem hiszel bennük, akkor pl. pont a szüleid kapcsolatának őszinteségét vonod kétségbe.


Személyes véleményem szerint meg egy ilyen kapcsolat nem korrektebb, mert ez nem egy igazi kapcsolat.

2016. jan. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
Igazából szülőkhöz szólna a kérdés, az érdekel, hogy egy szülő mit érezhet. Nincs gyerekem, nem tudom.. Ez csalódás lenne? Nekem ha lenne gyerekem, akkor boldog lennél, amíg ő boldog. És én nem lennék boldog egy monogám kapcsolatban.
2016. jan. 16. 09:08
 8/50 anonim ***** válasza:
68%

Szülő szemszögéből szerintem ez ahhoz hasonló érzés lehet, mint amikor kiderül, hogy a gyerek homoszexuális/leszbikus.

Nyilván minden szülőnek ez törés valahol, viszont tenni ellene úgysem tud, így a legjobb, amit tehet, hogy megpróbálja elfogadni.

Még kicsi a lányom, és ha majd ott tartunk, valószínűleg nem örülnék, ha ilyesmivel állna elő, de:

Ha ezt megosztja velem, azt jelenti, hogy őszinte, megbízik bennem, amit viszont mindennél többre értékelnék, és mindenkinek jobb, ha elmondja, mintha titkolózik.

2016. jan. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
42%

sztem teljesen jól csinálod, legalább kiéled amire vágysz, és egészséges marad a személyiséged is, nem pl minden "erkölcs-maszlagra" hivatkozva nyomod ennek a teljes ellenkezőjét.

szóval sztem ez csak becsülendő, én se haragudtam meg a bnőmre, mikor őszintén elmondta h volt egy kalandja egy sráccal, mert annyira az esete volt h nem bírt magával egy edzőtáborban, és ahogy írtad te is, ha nem mondta volna el, hanem máshonnan tudom meg, nyilván mérges lennék rá.


szal jó ez így teljesen, nyilván majd hasonló felfogású fiúkat fogsz találni és ennyi.

2016. jan. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
36%

Én szomorú lennék...de miért erdekel a szülők véleménye?

Mikor a GYIK nyitóoldalán elolvastam a kérdésed, azt hittem, a hiperaktív 13 éves lány írta ki...

2016. jan. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!