Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, ha egy szülő a...

Normális, ha egy szülő a kamasz lányai betétjén akar spórolni? Ezért nem vesz nekik, hanem moshatót kell használniuk.

Figyelt kérdés
3 kamasz lány van.
2016. febr. 12. 08:05
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
66%
Ismét egy (vagy két) "mintaszülő"-vel találkozhatunk! Sajnálja a gyerekétől a sima betétet, ezen spórol (!), és szerinte nincs szüksége a gyereknek "luxuscikk"-ekre. Az ilyeneknek aztán marhára kell szülni, sőt, rögtön hármat is, hisz nagyon divatos, hogy vagonnyi gyereket szülünk, utána meg a gyerek ellátását tehernek tekintjük. Úgyis csak arra kellenek, hogy legyen kit verni és ordítani vele - érzelmi lábtörlőnek használni -, a gyerek gyengébb fizikumú és "nincs joga" "visszapofázni". A szülők körülbelül fele így gondolja és a másik félt ócsárolják, hogy mennyire "elkényezteti" a gyerekét, a gyereknek még az alapokat se kell megadni, adjon hálát, hogy egyáltalán megszülethetett. Barmok!
2016. febr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
81%

Ez se nem spórolás, se nem környezettudatosság, csupán idiotizmus.


Nekem apámnak voltak ilyen agymenései. Ő képes volt a WC papíron is spórolni, alapból a lehető legolcsóbb, egyrétegű, harmat vékony papírt kellett venni, aztán egyszerre 3-at kell tépned ha nem az ujjaddal akarsz segget törölni :D


Sőt, volt olyan is, mikor lecseszett minket, hogy túlságosan fogy a WC papír, és utána levezette hogy "kitörlöm, félbe hajtom, kitörlöm, megint félbe hajtom" és így 3x lehet törölni egy papírral. Hát na hurrá, az hogy mellette ezreket ivott el naponta, az nem volt gond.

2016. febr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
54%

Nem azon a havi párszáz forinton spórolnék (nekem ekörül van, bár tampont használok, s mellé tisztaságit, viszont a mosás is pénzbe kerül), illetve de, venni fogok intimtölcsért, környezetvédelem és pénz és kényelem szempontjából is az tűnik a legjobbnak számomra.


Nagyon ügyelek arra, hogy kevés szemetet termeljek, negyedévenként telik meg egy nagy zsák, de ebben a tamponjaim s betétjeim igencsak picike helyet foglalnak el. az anyagokat most nem nézegetem, de a többi hulladék sem matyóhímzés, max. a fele, ami tojáshéj. nem tudom komposztálni, csupa mész lenne a komposzt :D


De roppant kényelmes így. Épp elég nekem a bugyimosás néha, friss vér+ökörepe szappan könnyűvé teszi, de akkor sem vonz a folytonos mosogatás még itthon sem. Spórolni nemigen tudnék vele, az fix.

2016. febr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
7%

Normális. Spórolás! >,<

Persze csak ha másra nem bashsza el.

2016. febr. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
68%

Nem! Ez simán baromság,nem spórolás .

Ráadásul véres cuccokat mosni ,sokkal több energia és tisztítószer,véleményem szerint kicsit sem spóroltok ezen .

2016. febr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem normális. Egy átlagnál picit jobban vérző lánynál (mint pl. nálam) el tudom képzelni, hog egy jó kis 7-8 tanórás nap után (plusz ugye suliba oda-vissza utazási idő) milyen illatos és mennyire higiénikus... fujjj. Amúgy normális esetben meg nem attól fognak éhezni, ha vesznek havi 3 csomag betétet a csajoknak, még akkor sem, ha Libresse, és nem a Tesco/Auchan/Rossmann sajátmárkás meg kínaiboltos...
2016. febr. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
69%
Intim tölcsér. Az valóban környezetbarát. Szilikonból van és elég 12 óránta "cserélni". Igazából kiöntöd a vért elöblíted és újra felhelyezed. Ennyi. Egyre több nő használja a praktikussága miatt. Keress rá a neten. Először egy nagyobb befektetés, de pár hónap alatt behozza az árát.
2016. febr. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
2016. febr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
34%

# 37


Te ezt komolyan gondolod?


Ajánlok neked egy kísérletet.


Vágd meg a kezed, folyasd a vért egy petricsészébe és Tartsd 12 órán át 37 fokon...



Aztán szagold meg!


Csak előtte készíts egy nejlonzacskót magadnak!


Aztán képzeld el, mi van akkor ha ez a vér még keveredik pár mililiter vizelettel, egyéb váladékkal, és úgy áll (pang) 37 fokon 12 óráig.

2016. febr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
24%
Ezt az intimtölcsért amúgy szerintem ugyanolyan analfabéta rizskapáló ökör találta ki mint a péniszpumpát és hasonlókat.
2016. febr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!