Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kezdjek a szüleimnek...

Mit kezdjek a szüleimnek ezzel a hozzáállásával?

Figyelt kérdés

A barátomnak van egy testi hibája, ami nem korlátozza különösebben semmiben, viszont elég feltűnő (a lábával van probléma)

Szüleim, miután megismerték, azt mondták nekem, hogy normálisnak normális, de nem találtam volna olyat, akinek "nincs valami defektje?"

Leesett az állam, intelligens embereknek gondoltam őket, van olyan barátjuk, aki ropira törte magát autóbalesetben, és azóta biceg, vele mindig jó fejek voltak, és segítettek neki, a háta mögött is mindig csak jókat mondtak róla..

Nagyon rosszul esett amit mondtak, nem tudom mit csináljak most, mit gondoljak róluk..

Valaki volt már hasonló helyzetben?

20/L


2016. febr. 20. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Miért nem mondtad a szüleidnek, hogy

- naja! Végül is rajtatok sem látni, hogy agyilag valami nem stimmel, mégis megtaláltátok egymást..

2016. febr. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
Engedd el a füled mellett ezt a megjegyzésüket, valószínűleg hosszútávon nem lesz problémájuk a pároddal, csak hirtelen kijött belőlük. Tudod, az ember mindig a tökéleteset akarja a gyerekének, de olyan nem létezik, és általában ami a szülő szerint jó a gyerekének, az nem biztos, hogy valóban jó neki. Annyit tehetsz csak, hogy jelzed a szüleidnek, hogy emiatt a reakció miatt csalódtál bennük, nem gondoltad, hogy ilyen értékrendjük van, és reméled, hogy a párodat semmiféle hátrányos megkülönböztetés, negatív bánásmód vagy valamilyen megalázás nem fogja érni a részükről.
2016. febr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es le is zárta a témát. :-)
2016. febr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát egy kicsit durván adták elő a véleményüket, szerintem én ezt meg sem említettem volna, de semmiképp nem ilyen nyersen.
2016. febr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!