Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy vegyenek nekem egy laptopot?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta nyaggatom őket, hogy vegyenek egyet nekem. De még csak anyukámat tudtam meggyőzni egy picit.

#laptop #0 miért nem
2016. febr. 20. 21:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ha az ár a gond, használtan lehet elég jókat kapni vaterán
2016. febr. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
12 vagyok. Amúgy nem játékra meg netezésre Kérem hanem tanulásra is. Pl: ha valamit nem értek akkor ne mindig az anyukám gépére menjek.
2016. febr. 21. 11:36
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem nagyon adnak olyan leckét amit csak számítógéppel tudnál megcsinálni :D

Ha nem akarnak venni laptopot annak oka van, vagy nincs rá pénzük vagy úgy gondolják hogy majd pár év múlva kapsz egyet, vagy karácsonyra, szülinapra.

Gyanítom hogy van okostelefonod vagy tableted és azon is lehet netezni, mindennek utána tudsz járni.

Ha mégsincs és fontos az ár akkor 30 ért lehet már venni tabletet.

2016. febr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Egyértelmű, hogy a szüleidnek erre most nincs kerete, vagyis elég valószínű. Amúgy meg 12 éves korba nem sok olyan lecke van amihez gép kell. Szerintem, ha esetleg elmész koleszba akkor kérj, mert akkor már tényleg értelme van. Ha azt nem bírod ki várni vagy nem tervezel kollégista lenni kezdj el gyűjtögetni, vagy végez el több házi munkát stb.
2016. febr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#13 Nekem sok prezentációt adtak fel régebben, elég nagy szenvedés volt egy P4-essel megcsinálni. De úgyis a srác szülein múlik, hogy kap-e gépet.
2016. febr. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!