Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Két hete találkoztam életembe...

Két hete találkoztam életembe elöször anyával. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Eddig apá es nagyapá nevelt. De két hete talalkoztam anyával aki kicsi korómba lelépett. Olyan érdekes volt az egész találkozo mintha nem is nagyon érdekelte volna hogy mit mondok. Van 3 féltestvérem is akik bejelöltek FB és folyamatosan irkálnak. Olyan érdekes az egész.


Mi tévö legyek?


18/f



2016. febr. 25. 15:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Tehát az "anyád" elhagyott és 18 év után találkoztok először - amihez ő meg sem erőltette magát -, ahol csak kapod az ívet. Nem tűnnek olyan embereknek, akikre akár 1 percet is érdemes pazarolni.
2016. febr. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Tegnap este történt egy nagyon durva dolog.


Miután ide válaszoltam nem hagyot béken a gondolat hogy nálam az volt a magyarázat hogy mikor én születem akkor még fiatal volt (26 éves, 4 éve voltak együtt apával) akkor 28 évesen mikor születed a féltestvérem akkor már nem volt fiatal? Ezutan mingyárt felhívott, és az volt a magyarázat hogy nagypapa üldözte él állítólag megis let fenyegetve. Hát a sztori elég gyenge volt. Össze vissza hazudik, egyszer ezt mondja utána mást.


A pénz kérdeses is mingyárt előkerült. Hogy a kishugómnak szémüveg kell az 50e. A középsö öcsémnek pszichológus kell az is több 10e. Még van valami több százezres közüzemi számla tartozás. És ha nem fizetik be hamarosan kikötnek mindent és akkor megfagynak a testvéreim. Az volt a lényeg hogy kéne egy millió forint!! Mondom nincs annyi pénzem.

Ne kamuz itt apád dúsgazdag egy milliót nem is vettek észre! Ez után lerakta a telefon...


Ma reggel legidösebb féltestvérem küldött egy képet a síro kishugomrol ilyen szövegel: Nézd meg mit tettél!


Most én vagyok a "gazdag" (én még nem értem el semmit az életben, mindent apának köszönhetek) szemét bátyus.


Apának még nem szoltam. Nem is ismerem őket 3 hete, már pénzt akarnak, de mégis a "családom".


Nem tudom hogy mi legyen...

2016. febr. 26. 10:36
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Tiltsd le facebookon, ha hív ne vedd fel, rosszabb esetben cserélj telószámot.

Bár gondolom tudják hol laktok így személyesen is zaklatni fognak.

2016. febr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
apádnak feltétlenül mondd el az egészet
2016. febr. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Egyértelmű mi legyen. Ne adj nekik semmit. Eddig csak rosszat tettek veled és még fizess is? Nevetséges lenne.


Gondolom mindenféle féregként viselkedő idegen családnak sem adsz milliókat. Mert jelenleg ez a helyzet.

2016. febr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Ma nem voltam iskolában, mivel reggel nagyon rosszul voltam hánytam és egyebek. Azért is írtam délelött.


Élmontam apának. Monta érete hogy valami baj van ezért is monta hogy maragyuk itthon.

2016. febr. 26. 20:15
 17/21 A kérdező kommentje:

Hoppa élkültem véletlenül.


Hát apának meg olt a véleménye...


Délután csörög a telefonom, anya volt. Tegnap kicsit felhúztam magamat. Akkor érkezel holnap? A pénzt hozzad mert nagyon jó lenne. (nem is volt megbeszélve hogy megyek) Mondom hogy nem megyek és pénzt ne várjon tőlem.

Kiakadt és olyan csunya dolgokat mondot hogy azt hittem rosszul hallok (pl. remélem apáddal együtt a pokolra kerülök stb.) Probáltam megnyugtatni, én meg értem hogy nekik nincs pénzük de értsen ö is engemet meg. Hát utána szó szerint elkezdett orditani a telefonba. Egy darabig halgatam, elköszöntem és leraktam. Utána írtam egy üzenete hogy nem akarom vele tartani a kapcsolatot.


Nem elég hogy 18 évig nem is tudtam hogy ö van, és hírtelen felbukkan nemsokkal a 18 születesnapom után és pénzt követel. A családja érzelmileg zsarol (Hogy miatam éheznek a féltestvéreim stb.) A férje egy holt bunkó. Nem vagyok rá kiváncsi, nem egészen 3 hét után pénzt követelnek. Nem tudom hogy ezt hogy gondolták?


Elég rövid életű volt a kapcsolatom anyámmal de lehet hogy jobb most egy életre leírni mint később.

Hétfön megyünk apával pszichológushoz, kicsit ciki de apa ragaszkodott hozza.

2016. febr. 26. 20:59
 18/21 anonim ***** válasza:

"Anyád" nem szeret,csak a pénzed kell neki.

Ne hibáztasd magad semmiért, mert nem vagy hibás!

"Anyádék" a sarki zöldségest is hibáztathatnák,ha kikapcsolják náluk a villanyt, vagy akármit.

Nagyjából annyi közöd van hozzájuk.

NE HAGYD MAGAD, MERT CSAK LE AKARNAK HÚZNI!

2016. febr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Apádnak igaza van a pszichológussal, biztos jó tanácsokat fog adni, egy pszichológus sokféle esetet lát, nagy a tapasztalata. Én borzasztónak tartom, hogy egy anya feléje se néz a gyerekének 18 évig, aztán egyszerre csak eszébe jut a gyereke, meg az ő pénze, és érzelmi zsarolásba kezd. Egy 18 éves még nem felnőtt, csak jogilag nagykorú, óriási anyai felelőtlenség ez az érzelmi zsarolás. Kérd meg apádat, hogy rendezze le ezt a dolgot anyáddal. És szállj ki, ebből a kapcsolatból te csak rosszat kapsz. Apukád mellett van feleség, barátnő, nagyapád mellett nagymama? Ők is sokat segithetnének neked.
2016. febr. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Nincs senki másom. A nagyi 20 éve meghalt. Apának nincs testvére es nem is volt ujabb tartós kapcsolata.


Tegnap még elég sokáig beszélgetünk. A sztori tiszta Hollywood. Mikor anya lelépet akor nagyapa magánnyomozót kezdet el játszani.


Anya mostani férje (apával nem voltak házasok, igaz tervezet gyerek voltam) régi tini kora nagy szerelme volt. De közben a palit lecsukták, mivel mindenféle zürös úgye volt. Nem sokkal a születésem előtt szabadult. Ekkor lépett le anyám. Hirtelen nagy gazdagságban éltek.

Azaz "csoro" apámat (saját lakásal, kocsival meg elég jómodu életel..) lecserélte egy pénzes bűnözőre. Volt minden, nagy palota, akkor újonnan megjelent S-Merci stb. A pénz pár év alatt elfogyott az extravagáns elétmodnak köszönhetöen. Poton pénzed sikerült megvenni azt a házat amiben most laknak.


Apa egyre vagyonosabb lett.


És szerintem ezt bánta anyám meg. Most viszont eléggé lecsúsztak isznak és cigiznek rendesen, szerintem nem tudták feldolgozni hogy a sok pénz elfogyott.


Azaz anyámat egész életeben a pénz motiválta és ezért képes volt mindent felborítani, csak hogy neki még több legyen.


Szerintem nem érdemes egy ilyen anyával foglalkozni, szerencsére 200km választ el bennünket.

2016. febr. 27. 16:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!