Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Két hete találkoztam életembe...

Két hete találkoztam életembe elöször anyával. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Eddig apá es nagyapá nevelt. De két hete talalkoztam anyával aki kicsi korómba lelépett. Olyan érdekes volt az egész találkozo mintha nem is nagyon érdekelte volna hogy mit mondok. Van 3 féltestvérem is akik bejelöltek FB és folyamatosan irkálnak. Olyan érdekes az egész.


Mi tévö legyek?


18/f



2016. febr. 25. 15:08
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Hát, nem Hollywood, nem lenne sikere egy ilyen sztorinak a moziban, ez rögvalóság, és nem szép. Azért az a gyakoribb eset, hogy a nő, hogyha lelép egy kapcsolatból, akkor viszi magával a csecsemőkorú gyerekét. De Téged bizony otthagyott csecsemőként az anyád az apádra és az apai nagyapádra, hogy élhessen vigan a szerelmével. Nagyon nehéz időszak lehetett ez édesapádnak. Szépen felneveltek, jó életed lett apukádnak és a nagyapádnak köszönhetően, ne hagyd hogy a semmiből előkerült anyád tönkretegye. Abban az időszakban vagy, amikor sok szép dolog vár rád az életben, találsz egy lányt, akibe beleszeretsz, választasz magadnak szakmát, tanulhatsz, élvezd az életet, a fiatalságodat, és tartsd távol magadat az anyukád és féltestvéreid pénzéhségétől. Azt a befektetési alapot édesapád azért csinálta a részedre, hogy biztonságban tudja a jövődet, akkor használd majd fel, hogyha saját családot alapitasz, akkor lesz a legnagyobb szükséged rá.
2016. febr. 28. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!