Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek el kéne mondanom...

Szerintetek el kéne mondanom a szüleimnek hogy már nem vagyok szűz? 18/L

Figyelt kérdés

a szex terén nagyon konzervatívak, szerintük házasság előtt tilos, és bűn ha ilyen "fiatalon" odaadom magam, rib*bcság, lenézendő, csalódnának bennem stb..

Párkapcsolatban élek, ismerik a fiút de nem akarom hogy megutálják emiatt.. Viszont néha eszembe jut, hogy mégis csak a szüleim és a hátuk mögött csinálni ezt kicsit rossz érzés


2016. márc. 5. 10:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
97%

Semmi közük hozzá.

Ha rákérdeznek ne hazudj, de magadtól ne hozd szóba.

Ők elmondják neked, hogy élnek-e még nemi életet, és ha igen, milyen sűrűn és milyen formában? Na, nekik pont annyi közük van a 18 éves lányuk nemi életéhez, mint neked az övékéhez.

Ilyen erővel azt is el akarod mondani, hogy mikor m*sztiztál és milyen segédeszközzel?

2016. márc. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Többi vàlaszoloval ellentétben sejtek valami a konzervativizmus alatt màr csak az az érdekes hogy ök azok vagy a vilàg ( gyülekezet elött szégyen az , hogy lànyuk nem olyan maradi) 18 évesen nem készülsz egyetemre màs vàrosba? Mert akko külön èleted is lehet màs vàrosban. De mivel te lelki ismereted könnyebb lenne ha tudnàk , mik a vàgyaid mi az életed . Gondolom pasid is altatnàd nàlatok az lenne a nem hàtuk mögött és félsz h az ö erkölcsös hàzukba lehet e ilyet...azt mondom célozz rà vagy màs egyhàzi korod bele làny életével példàzz ahhoz mit szólnak ...
2016. márc. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
De mi az, hogy a "hátuk mögött csinálni"?? Felnőtt,nagykorú vagy, mi a fene köze van a szüleidnek a szexuális életedhez?Ilyen beteg gondolkodást...
2016. márc. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
86%

Nagykorú vagy, és szerintem ne erőltesd ezt a témát, ha ők nem kérdezik. Nagykorú vagy, de még nem eléggé, és még nem léptél ki a szülők árnyékából. Hidd el, lesz még sok minden amit nem fogsz nekik elmondani, miért kéne épp ezt erőltetni?

Így felfogni, hogy a hátuk mögött csinálod, butaság, ez tényleg annyira intim dolog, nem kell róla beszámolni. Teljesen egyértelmű, hogy a szexet mások háta mögött csináljuk, ha már ki akarom sarkítani.

Az én szüleim előtt sosem volt titok a szex téma, de volt olyan pasim akinek a szülei előtt az volt. Ez inkább nekem volt rossz érzés, mert nem értettem sosem ,hogy hogy lehet valaki ennyire naiv? Csak magát csapta be.

kb. a 3 éves kapcsolatunk alatt lett egy méhen kívüli terhességem, amit már nem lehetett eltitkolni, és nem érdekelte a banyát, hogy majdnem meghaltam, akkor döbbent rá, hogy nemi életet élek a fiával, és az volta legfőbb baja, hogy mit szólnak a faluban. Akkor kezdtem megharagudni a pasimra is, és szépen lassan ezt vezetett a különválásunkhoz. Szóval nem feltétlenül csak az a probléma, hogy a szüleid utálják meg a pasidat, előfordulhat, hogy a párod sem fogja tolerálni az ebből fakadó görcsösségedet.

2016. márc. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
20%
Nagyon jó, hogy velünk is közölted. Gratula!
2016. márc. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
51%
En nem mondtam el,talán azért mert szégyeltem volna magamat, 18 éves voltam.
2016. márc. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, azért hívják ezt magánéletnek, mert nem tartoznak a részletek senki másra, csak a kapcsolatban szereplőkre. Nem a hátuk mögött csinálod, de az ilyesmiről nem szokás beszélni, főleg nem egy olyan vaskalapos, prűd családban, ahol nálatok.
2016. márc. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Nem tudom hogy Megoldódott e azóta.

Ha úgy nézzük, a szüleid érdemelnek egy annyit hogy elmondd nekik.

Viszont az is ott van hogy ez magánügy... Gondolom ők se jelentik be neked hogy mikor szeretkeznek:D

Szóval, ahogy érzed:)

Ha ez tabu téma volt ediig nálatok akkor nem biztos hogy kéne.

2016. ápr. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!