Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Úgy irigylem azokat, akik...

Úgy irigylem azokat, akik boldog családban nőttek fel?

Figyelt kérdés

Kimondhatalanul fáj.. :(

Amikor találkozok olyanokkal akik jól megvannak a szüleikkel,majd' elsírom magam..


Régebben is fájt,de nem ennyire mint az utóbbi 2-3 évben.

Mert az utóbbi időben jöttem csak rá,hogy az apahiányt nem tudom elintézni egy "Le__szarom,nem érdekel,jól megvagyok nélküle is." mondattal.

Mindig is az idősebb fiúk,később férfiak társaságát kerestem.

10-11 évesen is már a 17-18 éves fiúk társaságát kerestem,mert úgy éreztem hogy valamiféle biztonságot, nyújthatnak számomra,esetleg végre szerethetne is valaki..



2016. márc. 5. 18:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Azért ítam,mert rámírtak ketten privátban. :D
2016. márc. 5. 19:13
 12/13 A kérdező kommentje:
*írtam
2016. márc. 5. 19:14
 13/13 gömbicica ***** válasza:
0%

nem tudhattam. ne haragudj :(

tényleg nem akartam tolakodó lenni :(

csak tudod jelenleg is van egy fiatalember,aki megosztotta velem még tavaly ősszel valamikor a problémáját, -számomra roppant megtisztelő- azóta is beszélünk szinte napi rendszerességgel.

Sikerült azokat a dolgokat visszakeresni, illetve apránként megoldani, amik a "panaszokat" okozták számára.


Teljesen megváltozott, ezt Ő maga is megállapitotta.

MÁr a leveléből érzem, látom, ha baj van!


és visszaigazolódnak általa azok a dolgok, amiket irok.

2016. márc. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!