Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy kellemetlenül...

Normális, hogy kellemetlenül érzem magam ha apámtól pénzt kell kérnem? 17/F

Figyelt kérdés

2016. márc. 8. 16:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ez normális.:) Én akkor érzem rosszul magam amikor a kevés nyugdíjú, meg dolgozó nagyim költ ránk. Mondom neki hogy nem kell, de ő mindig vagyonokat költ ránk. Én meg sajnálom, és rosszul érzem magam, emiatt.
2016. márc. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Pusszi válasza:
Vannak helyzetek, hogy muszáj pénzt kérned. Kérd kölcsönbe. Aztán, amikor már tudod, mert lesz fizetésed, visszaadod neki. Ezt Neked is jó érzés lesz. És Neki is :)
2016. márc. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Normális az, ha egy 17 éves fiúnak szüksége van némi pénzre. Ha anyagilag megengedhetik maguknak a szülők, akkor szerintem nincs abban semmi rossz, ha a gyerek néha pénzt kér, főleg ha nem kap rendszeres zsebpénzt. Persze kérni a megfelelő formában kell, és célszerű elmondani azt is, mire kellene. Meg kell érteni zokszó nélkül azt is, ha a szülő momentán nem tud adni.
2016. márc. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. Akkor is rossz érzés, ha anyukádtól kérsz?
2016. márc. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Normális, de ha szívesen adja és megengedheti magának, akkor ne emészd magad. Fizesd vissza úgy, hogy büszke lehessen rád. Tanulj jól.
2016. márc. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!