Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukámmal sokat veszekszünk....

Anyukámmal sokat veszekszünk. Mit tehetnék másképp?

Figyelt kérdés
Anyukámnal valamin mindig összeveszünk. Nagyon sokat bánt engem még akkor is ha ezt ő egyszerűen nem veszi észre. Van hogy azon veszünk össze hogy egyszer egyszer becsúszio egy rosszabb jegy, meg azon hogy mindenben korlátoz. Nem enged el a barátaimmal találkozni mert azt hiszi hogy ettől aztán nagyon megnevel. De ha egyszer összeveszünk akkor akár hetekig nem szólunk egymáshoz. Folyton csak sírok emiatt mert minden barátnőmnek nagyon jó kapcsolata van az anyukájával nekem meg egy szar. Légyszi segítsetek. Előre is köszi! 15/L

2016. márc. 9. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Ülj le és beszélj vele.Meséld el neki, hogy mi bánt téged,valamint mond neki hogy szereted, és örülne ha javulna a kapcsolatotok. Beszéljétek meg normálisan hogy kinek mi a problémája, és alkalmazkodjatok mindketten.(Te egy kicsit légy engedékenyebb, ő az anyukád).
2016. márc. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Viszont ez nekünk nem megy hogy leülünk beszélni, azt meg hogy szeretem végképp nem tudom neki mondani... Ma kijelentette hogy örüljek hogy nem basz ki a házból, mert nem kötelező itt laknom. Közölte velem hogy én csak egy élősködő vagyok és minden ehez hasonlót a fejemhez vágott....én meg persze csendben és engedelmesen tűrjem az ilyen dolgokat. (Ezek után mondjam hogy szeretem?)
2016. márc. 10. 17:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, átérzem a helyzeted. Nekem apukám ilyen, vagy még rosszabb.
2016. márc. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!