Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyam egy idiota. Szerintet...

Az anyam egy idiota. Szerintetek mi baja?

Figyelt kérdés
ez mar nem normalis.. zgy egy honapja kezdödött. ha szolok egy rossz szot rögtön kitör a cirkusz. ma peldaul negkertem h valaszoljon üzenetben egy rokonnak, mert en nem tudom kivülrol h mikor van ideje latogatasra aztan ugy vegzödödött h szettörtw a tanyeromat aminek a tartalma a kepemben landolt :( en ezt mar nem birom.. ordibal velem ha veletlen otthagyom a fülbevalomat a kremen vagy ha talal egy almacsutkat.de ö nem volt mindig ilyen.. de ez mar tulzas.. emberek elött ordibal velem. ütni nem üt meg de ezzel olyan szinten megbant lelkileg :( ja es a tema h halatlan vagyok elöjön mindennap pedig mi rakunk mindent rendbe a tesommal( vele sosem veszekszik) engem folyton lep.csaz pedig egyaltalan nem vagyok az. egyiknap veletlen azt mondtam ra h volt kitöl örökölnöm es fel napig nem szolt hozzam.. senkinek se tudok erröl beszelni .bocsi sok a helyesirasi hiba. ja ö 40 en meg 15.
2016. márc. 15. 19:29
1 2
 1/11 donmogyoróscsirke ***** válasza:
62%
Valamiért úgy érzi te vagy kimondottan az ember akin ki kell töltenie a valamilyen okból felgyülemlett haragot. Ismerős szitu hidd el.. Ha gondolod írj privátban, de azért leírom ide: ha eddig nem álltál ellen, akkor nyugodtan tedd meg. Erősnek kell lenned, és kiállni vele szemben, hogy ez nem fair hogy ezt veled , a saját gyerekével teszi meg. Szembesítsd azzal hogy mennyi fájdalmat okoz neked. Sok jót kívánok!
2016. márc. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Kíváncsi lennék anyukád verziójára is, általában ilyenkor a 15 éves kamaszlányok szokták túlreagálni és máshogy előadni a dolgokat.
2016. márc. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 donmogyoróscsirke ***** válasza:
75%
3# ha esetleg a lehetőség is fennállna arra, hogy ő a ludas, és az anyja joggal akad ki dolgokon, akkor is felnőtt ember nem áll le a gyerekéhez tányérokat dobálni..
2016. márc. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"talál egy almacsutkát"


Ezen én is kiakadnék,ha a 15 éves gyerekem nem tudná hol a szemetes és nem dobná ki... De a tányérat nem vágnám hozzá,semmilyen körülmények között.

2016. márc. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%
Valószínűleg nincs rendben a szexuális élete, akkkor szoktak a 30-as, 40-es emberek megmagyarázhatatlanul hisztisek lenni...
2016. márc. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Apád ehhez mit szól? Amúgy a gyermekvédelmis tanárral beszélj a suliban!
2016. márc. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
Nem a tányért vágta hozzá, hanem a tartalmát... nem ugyanaz. Amúgy tinihiszti, eltúlozva.
2016. márc. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ötös.. elöször fordult elö. különben nem hagyok szemetet sehol mivel kesöbb nekem kell eltakaritani
2016. márc. 15. 20:16
 9/11 anonim válasza:
Hát sajnálom, hogy ilyen az anyukád. Próbálj meg leülni és beszélgetni vele. Hátha ez segít. Vagy mondd neki, hogy neked bármit elmondhat vagy valami ilyesmi.
2016. márc. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hetes.. apukam meg kiskoromban meghalt:( köszönöm a tanacsokat, ment a zöld kez ;)
2016. márc. 15. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!