Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám egy idióta! Gyűlölöm!...

Anyám egy idióta! Gyűlölöm! Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy folyton beszól valami miatt és bolhából elefántot csinál.


Egy hete mondtam fel a munkahelyemen, mert nemsokára úgyis megszűnne, nekem pedig rengeteg teendőm van mostanában (sok tanulnivalóm van, be kell fejeznem a jogsit, okmányokat intézni stb., ezt csak úgy mellékesen írtam le).


Ami miatt ma problémázott: csütörtökönként szokták elvinni nálunk a szemetet. Anyám reggel bekiabált, hogy tegyem ki a kukát, mondom rendben van. Kitettem és kivittem a szemetesben lévő zacskót is. Nemrég hazajött és elkezdett üvöltözni, hogy miért nem dobtam ki a hűtőben lévő szarvashúst, mert most itt fog megromlani és minden büdös lesz. Mondtam, hogy fogalmam sem volt, hogy ki kellett volna dobnom, de majd a közeli mezőre kiviszem (elég sok lakatlan terület van a környékünkön). Ennek ellenére kiabált, mindennek lehordott. Most is csapkodja a tányérokat, felhangosította szinte max.ra a TV-t, csak, hogy zavarjon engem. Egyszerűen nem normális.


Nap mint nap ez van. Nem régóta dolgozom csak, így egyelőre nincs annyi félretett pénzem, hogy elköltözzek. De addig mégis mit tehetnék?


2011. aug. 4. 18:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
47%
Anyád elvesztette a munkahelyét nem rég igaz? :)
2011. aug. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nem, de évek óta az a rögeszméje, hogy kirúgják. Aminek nem sok alapja volt, főleg, hogy kapott többször pénzjutalmat is a kiemelkedő munkájáért. Ugyanakkor mostmár annyira látszik rajta ez az üldözési mánia, hogy nem csodálnám, ha lassan kitennék. A munkatársai egyre gyakrabban jegyzik meg, hogy folyton ideges és negatív a kisugárzása.
2011. aug. 4. 18:44
 3/25 Hailey13 ***** válasza:
82%

ehh..:D

azért ne gyűlöld, bár nehéz eset..:D

hány éves vagy? érettnek tűnsz. nem akarsz költözni?:D

2011. aug. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
24%

szóval nincs félretett pénzed, de a "rengeteg" tennivalód miatt azért felmondtál a munkahelyeden...

azt hiszem, kettőtök közül inkább te vagy az idióta.

2011. aug. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
2 hét múlva úgyis megszűnik a munkahelyem, azt gondolom nem ezen múlik az elköltözésem.
2011. aug. 4. 18:47
 6/25 anonim válasza:
75%
Szerintem kötözködik ne szólj hozzá mikor rád ordít és megunja!
2011. aug. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
31%

Okoska..Jobban jártál volna ha a munkahely rak ki,nem felmondasz.Munkanélkülit legalább kapni fogsz???

A jogsi a saját pénzedböl lesz hogy ilyen nagy a szád???

Arra nem is gondolsz mi állhat a folytonos idegeskedés mögött????Biztosan valami problémája van anyudnak,csak te nem tudsz róla....


Mit tehetsz,beszélgess vele......

2011. aug. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
10%
Akármennyire is nehéz, le kell ülnötök egy hosszú anya- lánya beszélgetésre! Mondd el neki mi bánt téged, de végig nyugodtan, nehogy vita legyen belőle, kérj bocsánatot, mondd hogy szereted, még ha sokat is veszekszünk, és hogy változtatni kéne a dolgokon!!
2011. aug. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Tanúlj barátnődnél\barátodnál.Vagy menj el egy kávézóba:))
2011. aug. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, nem hiszem hogy az a megoldás hogy a kérdező elmeneküljön az anyjától,nem ez a kérdés, remélem nem bántottalak meg, ne vedd ezt rossznéven!
2011. aug. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!