Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy megengedjé...

Mit csináljak, hogy megengedjék az ittalvást? Ebből már annyira elegem van

Figyelt kérdés

Anyáék néha elutaznak, 1-2 havonta egy hétvégét tuti.

Ilyenkor én egyedül vagyok és baromi unalmas. Nem engedik, hogy este pár barátnőm eljöjjön és pizsamapartizzunk, vagy csak úgy filmezzünk, szórakozzunk kicsit. A válasz az, hogy azért, mert az állatok kiborulnak ettől itthon, nem szeretik az idegeneket és az is elég sokk nekik, hogy ők nincsenek itthon napoki (2 cicánk és 2 kutyánk van).

Vagyis ez csak anya mániája, a férjét nem érdekli.


Szóval azért nem jöhet hozzánk soha senki, mert anya szerint a kutyákat és a macskákat ez zavarja...


De nem hiszem el, hogy minden barátom tarthat házibulit, vagy csak elhívhat magához 8-10 embert, én még akkor sem, ha egyedül vagyok, mert "kiborulnak az állatok". Nem 70 fős bulit akarok csinálni, csak elhívni a legközelebbi barátnőimet néha, mert én is folyton megyek hozzájuk.


2016. márc. 18. 11:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
19%

Hát az állatokra fogni valóban elég hülye indok, de ettől függetlenül én sem engedném, hogy bármilyen kicsi vagy nagy bulit tarts amíg nincs felnőtt a házban.


Hívd át akkor a barátnőidet, mikor a szülők is otthon vannak. Ha úgyis csak filmeztek, akkor nem gáz, hogy ők is a házban vannak.

2016. márc. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok, nem 14, vagy 13.


Ha itthon vannak, akkor meg azért nem lehet, mert anyát zavarja.

Sokat bulizunk és ha valamelyikőnknél vagyunk, akkor sem szokott semmi történni, nem törünk-zúzunk.

Az nem is igazán buli, hogy 8-10 lány elkezd "én még soha..." játékot játszani és közben isznak valamit. Ez inkább csak egy pletykálós összejövetel.

2016. márc. 18. 11:51
 3/20 anonim ***** válasza:
38%

17 éves vagy, tehát kiskorú, tehát anyádé a felelősség. Ha áthívod a szintén kiskorú barátaidat iszogatni (ennyit a nem csinálunk semmit, csak filmezünk témáról), és valami történik, akkor megintcsak anyádat veszik elő.


Az ő háza, és joga van ahhoz, hogy ne akarja pár kamaszra bízni.

2016. márc. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
26%

talán azért nem akarja, mert folyamatosan 8-10 emberről beszélsz. atyaég! az egy fél osztály!


ha azt mondanád, hogy 2-3 barátnőd átjönne, lehet jobban hatna, és meggyőzhető lenne.


illetve hát nem volt olyan régen, amikor én ennyi idős voltam, és mi meg sem kérdeztük... amit nem tudnak, nem fáj...

2016. márc. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Ők már vagy 18 évesek, vagy elmúltak 18.

Mi történne?!

Nem ájulásig iszunk, nem arra kell gondolni, hogy hajnal 2-kor már járni sem tudunk. Pár koktél az nem a világ vége...

2016. márc. 18. 11:55
 6/20 A kérdező kommentje:

Hát... Nekem ők a legközelebbi barátnőim. :D

Anya ismeri őket, a szüleiket is, szóval még az sem lehet kifogás, hogy nem tudja, kik azok.

2016. márc. 18. 11:56
 7/20 anonim ***** válasza:
72%
Hát ez van, úgyis lassan elköltözöl, majd a saját házadba azt hívsz, akit akarsz. Addig bulizhatsz a barátaidnál.
2016. márc. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
63%
Ha már egyedülhagynak egy hétvégére (szóval ahhoz elég nagy vagy) akkor annyit megengednék hogy 1-3barátnő átmenjen.(8-10-et semmiképpsem). Feltéve ha olyan a viszony hogy tudom negbízhatok benned.
2016. márc. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
A jobb helyeken 8 ember egy teljes osztály. Az állatok szeretik a társaságot.
2016. márc. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
44%

Én sem engedném, hogy a távollétemben 8-10 ember sétálgasson a házamban, az értéktárgyaim, intim, személyes dolgaim között.

Ráadásul 8-10 ember már tud maradandó koszt csinálni, nem akarok soron kívül falat festeni, szőnyeget tisztíttatni, netán újat venni, mert volt egy kis filmezés 8-10 emberrel, kis iszogatással és kilötyögött ez-az.


Majd ha saját lakásod lesz, ott filmezgethetsz kedvedre. Anyáméknak én se csináltam plusz munkát gondot, kellemetlenséget soha.

2016. márc. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!