Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy megengedjé...

Mit csináljak, hogy megengedjék az ittalvást? Ebből már annyira elegem van

Figyelt kérdés

Anyáék néha elutaznak, 1-2 havonta egy hétvégét tuti.

Ilyenkor én egyedül vagyok és baromi unalmas. Nem engedik, hogy este pár barátnőm eljöjjön és pizsamapartizzunk, vagy csak úgy filmezzünk, szórakozzunk kicsit. A válasz az, hogy azért, mert az állatok kiborulnak ettől itthon, nem szeretik az idegeneket és az is elég sokk nekik, hogy ők nincsenek itthon napoki (2 cicánk és 2 kutyánk van).

Vagyis ez csak anya mániája, a férjét nem érdekli.


Szóval azért nem jöhet hozzánk soha senki, mert anya szerint a kutyákat és a macskákat ez zavarja...


De nem hiszem el, hogy minden barátom tarthat házibulit, vagy csak elhívhat magához 8-10 embert, én még akkor sem, ha egyedül vagyok, mert "kiborulnak az állatok". Nem 70 fős bulit akarok csinálni, csak elhívni a legközelebbi barátnőimet néha, mert én is folyton megyek hozzájuk.


2016. márc. 18. 11:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
14%

Csak egy kis érdekesség: volt egy nagyon okos szép 4 éves macskánk, a húgom áthívta 2 barátnőjét és a szegény cica annyira besokkolt - megkarmolta az egyik lányt. Azóta megőrült, néha epilepsziás rohama volt, néha fel sem ismert minket, a dokik sem tudták mi baja lehet. Aztán annyira elviselhetetlen lett (egyik este a húgomat nagyon durván szétkarmolta, szó szerint csöpögött a vére a könyökéről), semmilyen kezelés terápia nem segített, el kellett altatnunk a szegény cicust, mert már az életünket veszélyeztette.

Lehet anyukád hallott ilyesmiről, mert sajnos vannak ilyen történetek, és félt téged. Tényleg nagyon vad lett a cicus.

2016. márc. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

"Az állatok szeretik a társaságot."

Sz.r lehet neked :D


Amúgy ha van itt valaki, semmi baja nincs a kutyáknak, macskáknak. Sőt, ott vannak körülöttünk, fekszenek mellénk, vagy az ölünkbe, nem az van, amit anya gondol.

De úgy látom, felesleges volt kiírjam a kérdést, szóval mindegy. :)


További szép napot, azért a normális válaszokat köszönöm!

2016. márc. 18. 12:39
 13/20 anonim ***** válasza:
Melyik válasz nem volt normális, elárulod?
2016. márc. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

#11 na azert a macska nem karmol meg csak ugy... Gondolom meg volt igen rendesen nyomorgatva meg nyuzva mert jaaj cuki ciiiicaaa... Ertheto ha olyankor odabaxarint egyet.. Es olyan sokkot kapott egy embertol? Ergo soha nem jart hozzatok senki? Rokonok se?

Vicces sztori kar hogy kamuszagu.

2016. márc. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha egyedül vagy, unatkozol. Akkor baromi jó társaság lehetsz. Egyébként meg a szüleiddel társasozol?
2016. márc. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 14. válaszoló, te biztosan ott voltál nálunk, és láttad mi volt a helyzet a macskával. :)

De hogy válaszoljak a kérdéseidre: macska sosem volt "megnyúzva", 4 éves koráig semmi baja nem volt. Családi barátok, rokonok rendszeresen voltak. A húgom barátnője egyenesen a lovaglás után jött át, "lószagú" volt, a doki ez válthatta ki a viselkedési zavart (őt karmolta meg legeslegelőször - nem, nem nyomorogta a cicát, hogyjajdecuki, társasoztak), hiába fertőtlenítettük ki az egész lakást, kapott kezelést, stb. nem segített.

Inkább csöndben maradtál volna.

2016. márc. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
doki szerint*
2016. márc. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Anyud szerint az sokk nekik hogy ő nincs ott? :D ha kap kajat akkor a macskának tökimndegy
2016. márc. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
62%

Próbálj meg leülni anyuddal és megbeszélni a dolgot. Mond meg neki, hogy adjon egy esélyt, bízzon benned..kezdetnek csak áthívsz 2-3 barátnőt egy kis esti filmezésre amolyan pizsiparty szerűségre.

Ha ahhoz elég felnőttnek tartanak, hogy otthonhagynak egyedül havi szinten napokra, akkor nem értem mi a gond azzal ha kicsit átmennek a baràtnőid csacsogni.

Ilyet meg, hogy kiborulnak az állatok..ezek szerint soha senki nem mehet hozzátok?


Kedves 11-es válaszoló, valami komolyabb dolog kellett, hogy történjen a macsekkal. Anyósom macskàja azután kattant így meg, hogy majdnem átment rajta egy kamion...fékezett egy nagyot és dudàlt. Annyira lesokkolt a macsek, hogy megàllt az úttesten, és nem moccant. A kamionos megàllt macsek a kamion alatt..úgy kellett kihúzni. Innentől kezdve napi szinten volt epilepsziàja..volt, hogy a sajàt farkát rágcsálta..el is altatták mert csak szenvedett.

Egy szó mint száz, ha normális baràtnőket áthív a kérdező, és nem pet hunting az esti program akkor kétlem, hogy bármi probléma lenne ezzel.

2016. márc. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem is elutaztak a szüleim 4 napra, amikor 16 éves voltam, rendeztem egy szép kis házibulit, 6-an voltunk kb., úgy beb***tunk, mint a szemét. Csak 2 pohár meg egy szék törött össze. Nyilván nem szóltam a szüleimnek, ha utólag nem mondtam volna el nekik, akkor meg se tudták volna. De idén már "legálisan" is lehet rendezni valamit, mert megengedték. Ha nem szólsz nekik, de csinálsz egy bulit, és valahogy kiderül, akkor elvesztik a szüleid a bizalmat, és kitalálnak valami büntetést. Szóval vagy úgy kell csinálni, hogy ne tudják meg, vagy próbáld őket meggyőzni.
2016. márc. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!