Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szombat reggel mindenkinek...

Szombat reggel mindenkinek megőrül az anyja?

Figyelt kérdés
reggel 7kor porszívózik, magyaráz, takarít blabla..én egy kicsit végre aludnék tovább egyébként mindennap 4kor kelek..
2016. márc. 19. 08:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
64%
Az én anyukám is mindig takarít és főz. Főleg hétvégén. A papa (külföldi apukám van) is korán kel. Mindig javít valamit vagy a kerben dolgozik. Legkésőbb 6 után zörögnek. Nálunk korán fekvés és korán kelés van. Nekem tanulni kell vagy segíteni.
2016. márc. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
89%
Míg otthon laktam, anyám ezen felül, amiket a kérdésben írtál, feltépte a szobám ajtaját, bevágtatott, felrángatta a rendőnyt, sőt sokszor még az ablakot is kinyitotta rám még télen is, mert mit képzelek, hogy 9-kor még alszom?! Olyan is volt, hogy kivágta a szobaajtót és ordítva közölte, hogy azonnal keljek fel és "induljak meg" a kertbe gyomlálni. És ha nem ugrottam ki az ágyból, meg öltöztem azonnal, akkor ordított. Ilyenről, hogy felkelek, esetleg meg is reggelizek és utána... álmondni se lehetett, mert rögtön kiabált, hogy csak húzom az időt. Leérettségiztem, húztam el otthonról. Úristen, két albérlet között miket csináltam, csak azért, hogy ne kelljen újra hazaköltöznöm... Remélem soha a büdös életbe nem kerülök abba a helyzetbe, hogy arra kényszerüljek, hogy vissza kelljen mennem.
2016. máj. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
72%

Anyukám csak nagyon ritkán van itthon szombat reggel (sajnos a kereskedelemben dolgozik), ezért nem tudom. Ő azonban kifejezetten toleráns, hogyha mi pihenni szeretnénk, mivel ő is nagyon lustálkodós. Takarítani rendszerint én, vagy az öcsém szoktunk, de főzni is csak emberi időben kezd el.

Nálunk inkább öcsém olyan, hogyha hajnalban kimegy a szeméből az álom, akkor senki sem aludhat a lakásban.. még a hörcsög sem. Ilyenkor fel kell kelni és majd alszunk délután :)

2016. jún. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
72%
20:36-os hasonló helyzetben vagyok, csak nálunk finomabb módon megy a dolog, inkább olyan agymosó módon habár itt is megy az orditás is. És nem reggel 9-ért hanem már 8-kor.. A munkahelyemen kapcsolom ki az agyam ott szivesebben vagyok sokszor..
2016. jún. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
58%
14# én amúgy azt nem értem, hogy ezt miért csinálják. Mert az enyém alapvetően normálisan mondható, de együtt élni vele nem lehet. Beszélgetni is szoktunk meg ilyenek, és egy csomószor mondta már, hogy nagyanyám milyeneket csinált és milyen szar volt. De az nem tűnt fel neki, hogy ugyanazt csinálta ő is a gyerekével?
2016. jún. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
55%
Mi is tudunk jókat beszélni, komoly témákról is ilyenkor jól érzem magam, egész feldobódok. A nagy dolgokkal nincs gond hanem ezek a mindennapi "apróságok" azok, amik miatt irtam amit irtam. Pedig pl a munkahelyemen meg vannak elégedve velem, mondták tehát nem vagyok egy egész nap punnyadó, mindentkészenkapnivágyó lusta emberke. Mégsem vagyok soha elég jó.
2016. jún. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!