Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti elengednétek a...

Szülők! Ti elengednétek a lányotokat a szigetre?

Figyelt kérdés
A barátaimmal nagyon el szeretnék menni az egyik napra, de pont ütközik egy fizetős táborral is, így az egyik napról hiányoznék. Nem tudom hogyan győzhetném meg őket. 15/L

2016. márc. 19. 11:35
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
64%
Semmiképpen nem engednék egy 15 évest a szigetre,még 17-18 évesen is csak felnőttel.
2016. márc. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
81%
15 éves lányt, főleg úgy, hogy másik táborban van közben én biztos nem engednék el.
2016. márc. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
The Neighbourhood
2016. márc. 19. 12:30
 14/29 anonim ***** válasza:
74%
Nem! Ez nem 15 éveseknek valóó...
2016. márc. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
84%
hát ez elég friss kis banda, biztos jönnek még fesztiválokra :)
2016. márc. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
83%
Ha nagy kedvence lépne fel, akkor meggondolnám, de amúgy nem.
2016. márc. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
42%
oh és igen én voltam az elsősegély sátorban, folyamatosan 2 éve, mint diákmunkás. Valóban van olyan aki túlnyomja az alkoholt de nincs egy szórakozóhely ahol ne lenne hasonló. akinek meg zuzodása van vagy kis törése azok a pogós idióták közül kerülnek ki. Ennek a vesélye pedig nem lesz alacsonyabb havalaki idősebb. De tudjátok mit? Mindenki maradjon otthon.
2016. márc. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
79%
Milyen idősebb korosztály? Egy szóval se írtam hány éves vagyok, de a huszas éveim elején, csak hogy megnyugodj:-)Mint leendő egészségügyi dolgozó már három éve ott vagyok önkénteskedni az ehhez hasonló rendezvények elsősegély sátrában. És MINDEN koncert után jön valaki akinek mondjuk eltört a lábfeje, válla, karja, mert ráugrottak, vagy kificamodott a bokája, vagy üvegbe lépett. Ha ott vagy már két éve, akkor bizony ezt is tapasztalnod kellett.
2016. márc. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
75%
És nem csak a pogósok.. egy ilyen koncerten tülekednek az emberek hogy minél közelebb jussanak a színpadhoz, egymás nyakában ülnek..nos ha két évig ott voltál, akkor biztosan emlékszel a tavaly előtti esetre, mikor a lány lezuhant a barátja nyakából és letört egy darab a gerincéből és eltört a medencéje, meg a 14 éves kislányra aki annyira be volt rúgva hogy újraéleszteni kellett? pedig ő nem pogós volt... Valamint kikérem magamnak hogy le idiótázz ismeretlenül is..
2016. márc. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
75%
Ott voltam mint mondtam leírtam hogy ez előfordul. Viszont ha csak szimplán élvezni akarod a koncertet és csak nézed/táncolsz. Nem ugrasz senki nyakába, nem vedeled szét magad, nem nyúlsz semmi szintetikus droghoz akkor még is mi baja lehet az embernek? 14 éve fesztiválozok. Egy csepp véremet se áldoztam fel érte. Az a 0,050% akinek még is baja esik az járulékos veszteség. Naponta ütnek el embereket az utcán, késelnek meg, zuhan le repülő, fullad meg kaja közben...Ezek pedig nem kortól függnek, ahogy a fesztiváli balesetek sem.
2016. márc. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!