Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti elengednétek a...

Szülők! Ti elengednétek a lányotokat a szigetre?

Figyelt kérdés
A barátaimmal nagyon el szeretnék menni az egyik napra, de pont ütközik egy fizetős táborral is, így az egyik napról hiányoznék. Nem tudom hogyan győzhetném meg őket. 15/L

2016. márc. 19. 11:35
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
45%

15 évesen nem, főleg nem egy tánctábor közben.


Amúgy meg:

" Sokan a korlátlan dorbézolás, a túlzott alkohol- és kábítószerfogyasztás miatt támadják a fesztivált. Az érettségi előtt álló Szigethy Hanna szerint az alkohol, a drog és a szex nem számít a fesztiválokon megütköző dolognak, azonban véleménye szerint fontos a mértékkel történő alkoholfogyasztás. Elmondása szerint azonban a fesztivált nem ezek a „bűnök” határozzák meg."


De jelen van...

2016. márc. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
56%
Úgyse érted meg.. akkor majd engedd el a 15 éves lányod ha lesz, és majd meglátjuk mit csinálsz ha mondjuk rá esnek. Mert nem kell a balesethez senki nyakába ugranod.. elég ha a melletted lévő, vagy a tőled nem messze lévő megbillen és máris ott vagy a rakás alatt. És nem, nem napi egyről beszélünk, hanem az ott lévő szakdolgozók állandó munkában vannak, mert mindig akad valami.
2016. márc. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
42%
59%-os..azt állítod 14 éve fesztiválozol... meg azt is hogy két éve diákmunkaként az elsősegély sátorban dolgoztál.. nos? 28-30 évesen diákmunkaként?
2016. márc. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
44%

26 éves vagyok mérnők infón (mesterképzés). Család által könnyű volt bekerülni a fesztiválozós életmódba.


De a probléma kedves másik 59%os hogy %osan lebontva durván kevés ember sérül meg és nem kor függő. Lehet a kérdező 40 éves is, akkor is megsérülhet. Megsérülni pedig bárhol lehet, nem kell ahhoz fesztiválra járni.

2016. márc. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Durván kevés? Légyszi linkeld már be azt a statisztikát amiből ezt vetted.. mert nekem a napi 200-300 ellátás nem épp durván kevés...
2016. márc. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

a többiek már leírták, hogy miért nem, én egy másik szempontot fogalmaznék meg

maga a tábor kerülhet úgy 10-30 ezer forintba, egy Sziget napijegy pedig 18-20 ezer forint, azaz egy nap ára vetekszik az egész tábor árával

döntés elé állítanálak, vagy Sziget vagy tábor, a kettő együtt drága mulatság

2016. márc. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
84%
#18: Az idősebb korosztályba tartozom a közel 40 évemmel, és rendszeresen megyek a szigetre. Éppen ezért nem engednék el 15 éveseket egyedül. Nem kizsebelik őket, nem az italukba töltenek bele ezt-azt, hanem részegre isszák magukat és ki tudja kinek a sátrában fognak kikötni.
2016. márc. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Zedricht ***** válasza:
100%

Én is szeretnék elmenni egy napra, de akárhogy számolgatom rengeteg pénz.

Ha közel van az a tábor akkor is minimum 25 ezer.

18 ezer a belépő.

2016. márc. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Én sokszor voltam Szigeten...

15 éves lányt nem engednék el.

32N

2016. márc. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!