Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan vagyok duhos rajuk?

Jogosan vagyok duhos rajuk?

Figyelt kérdés

A hugaim mindig tobbet kapnak mint en. Karacsonykor is joval kevesebb ajandekot kaptam mint ok. Szulinapra ok mindig kapnak jatekot, engem letudnak egy csokival. Multkor nem volt otthon kaja ezert elmentek boltba. Harom ora mulva ertek haza es a hugom az orrom ala dorgolte hogy elmentek pizzazni. Szoval amig en otthon koplaltam ok elmentek pizzazni. Mellesleg az bant a legjobban hogy anyukam ahhoz kepest hogy tudja milyen szornyu napokat elek at suliban es mik tortentek kiskoromban, egyfolytaba csesztet es elvarja hogy a hugaim mocskad en takaritrsam ossze. A nagyanyam meg kinyalja a ket hugom segget mindig kapnak tole valamit engem meg magasrol leszar. Ugy erzem, hogy utalnak engem. Barataim sincsenek amiert lelkileg szetroncsoltak. Egyedul egy babamba tudtam belefolytani a banatomat de azt szettorte a hugom. Hogy eljem ezt tul?


13l (elnezest a helyesirasi hibakert)



2016. márc. 20. 12:38
 1/5 Shirin David válasza:
21%
Szerintem jogosan vagy dühös..es sajnállak...ha van Facebook-od ird le a neved es ha ilyen van nekem irhatsz én meghallgatlak és ha tudok segítek :) 12L (9 nap múlva 13)
2016. márc. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Igen, jogosan. Nem tudsz sajnos mást tenni, mint kihúzod míg középsulis leszel,akkor messzi iskolát válassz hogy kolis legyél, és csak hétvégente kell majd hazajárnod, utána egyetemen még ritkábban, elég havonta egyszer.
2016. márc. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Anonimuss. válasza:
Igen, jogosan vagy dühös rájuk.
2016. márc. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jogosan. Szégyelhetné magát az egész családod. Épp valamelyik nap hoztam fel az ilyeneket érvnek. Engem rossz, vadállat szülőnek neveznek, mert egyszer rácsaptam a gyerek fenekére, amiért nagyon rosszat csinált, veszélyeztette önmagát. Egyébként egyformán bánok mind a 4 gyerekemmel, a képemről sülne le a bőr, ha nem. Szeretem őket és ők is engem. Mégis engem mondanak mások vadállatnak az említett eset miatt. Pedig az olyan szülő, mint a tiéd, az bántalmazás. Ezerszer több kárt csinál. Amit lehet vissza sem lehet fordítani.

39/F

2016. márc. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kamu szagu, de ha igaz és olyan stílusban beszélsz anyukáddal mint az írásodban akkor lehet megvan az ok. Lehet húgaid szófogadóbbak? Ö korukban te mit kaptál? Akkor is csokit vagy akkor játékot? Mindig az uj játék a becsesebb, majd megunják a kicsiket ajnározni.
2016. ápr. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!