Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan duhos ram a baratom?

Figyelt kérdés
3 napja nem fekudtunk le es tegnap mar nagyon kivantuk egymast es ugy v volt hogy este majd szexelunk. azonban kozbejott valami es en mindenkepp jatszani akartam a gepemen valamivel. ezert vegeztem a feladattal utana leultem jatszani. kicsit elment az ido es kezdodott a focimeccs, kozben nem akartam. aztan gondoltam a szunetben leszopom es kozben fel szemmel jatszhatok is. igy is volt de 10 perc alatt sem ment el ezert abbahagytam es jatszottam tovabb. es ezutan duhos volt ram es alvasnal hozzam sem bujt
2014. júl. 9. 18:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
megertem ot
2014. júl. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Scream85 ***** válasza:
69%
Mi lehetett az a játék, ami annyira fontos volt hogy a barátodat, szexet is hanyagoltad miatta? :)
2014. júl. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Igen, jogosan.
2014. júl. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Biztos, hogy te vagy a lány és ő a pasi? Mert a leírás alapján nekem nagyon a fordítottja ugrik be. Amúgy ha ez egy igaz történet, szerintem jogosan dühös.
2014. júl. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Most komolyan! Kapcsolat vagy játék? Tessék választani!
2014. júl. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha volt választásod és a gépet választottad.... Ja, meg lehet érteni.
2014. júl. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

Ez remélem kamu. :D

Amúgy igen jogosan haragszik. Elég gáz amit csináltál.

2014. júl. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Te is férfi vagy?
2014. júl. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
Az milyen lenne, ha elkezd téged nyalogatni és abbahagyja, mert foci meccset nézne? Szerintem jogos volt!
2014. júl. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%
gondolom erőltette annak ellenére hogy látta hogy neked rohadtul nincs hozzá kedved, utána meg még elvárta volna azt is, hogy úgy tegyél mintha momentán a farkán kívül nem vágynám semmire. a szex nem jár, a szex nem kötelező, ha te épp játszani akarsz helyette, akkor verje ki. senkit nem lehet olyasmire kényszeríteni amit nem akar.
2014. júl. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!