Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogos, hogy ez rosszul esik?

Jogos, hogy ez rosszul esik?

Figyelt kérdés
Általában én készítem, de most anyu csinált vacsit és tudta, hogy én is éhes leszek, előtte még mondta is, hogy ne egyek, mert csinálja. Nekem nem szóltak, hogy menjek kajálni, most ettem volna és már nincs. 17L
2016. márc. 20. 19:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
7%
Csinálj magadnak kaját.
2016. márc. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Én ezt mélyebben sérelmezem, elég érzékeny vagyok. Én mindig úgy készítek, hogy jusson mindenkinek. Most meg úgy érzem, nem törődnek velem
2016. márc. 20. 19:53
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Ebben a formában jogos,hiszen te azért nem csináltál,mert anyud csinálta.Legközelebb legalább mondhatod,hogy te csinálod,mert a múltkor sem hagytad.De ami még ütősebb lenne,legközelebb,mikor te csinálod,ök azt hiszik,nekik is hagysz és véletlenül mégsem marad.(mert csak magadnak csinálsz)
2016. márc. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
17%
Ilyen elofordul, lehet, hogy anyud veletlen rosszul merlegelt, es kevesebbet csinalt veletlenul. Nem hinnem, hogy direkt csinalta volna. Ha egyszeri eset, akkor tenyleg ne bedd a szivedre :)
2016. márc. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
98%
Azok után, hogy szólt, hogy ne egyél, mert ő csinál kaját, bunkóság volt. Ha rosszul mérlegelt, akkor is hagyhattak volna neked, vagy legalább szólhattak volna, hogy "Bocs, kevés lett a kaja, mind megettük, de csinálok neked egy finom szendvicset".
2016. márc. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
4%
lol mik vannak másnál: D ezen aztán ki kell akadni xd 17/F
2016. márc. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

bocs de ha 17 évesen nem a szobádba punyadnál és besegitetél volna a vacsinál nem maradsz le a kajáról

légy már kicsit önállob ne sírj hanem dobj össze magadnak legalább egy szendvicset

2016. márc. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
Az utolsó egy nyomoréj,és látszik,hogy nem tud szöveget értelmezni.
2016. márc. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Hallod #7, legközelebb olvass már figyelmesebben. Ez egy tipp arra, hogy ne tartsanak olyan hülyének az emberek ;)
2016. márc. 20. 20:43
 10/20 anonim ***** válasza:
45%
Ha egyszeri alkalom akkor ne akadj ki.
2016. márc. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!