Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogos, hogy rosszul esik?...

Jogos, hogy rosszul esik? Neki adtam a gépem, de csak szidja.

Figyelt kérdés

Vettem magamnak új laptopot, apunak adtam az előzőt. Raktam rá windowst, leszedtem róla minden mást. Odaadtam neki reggel, most azóta ideges, meg szidja, mert hogy mekkora egy sz..rkupac, nem működik.

Tök jó kis gép, ő nem hajlandó drivereket rárakni, így persze hogy nem működik jól..

Tök rosszul esik, el is adhattam volna, de én neki adtam, és most csak szidja egy marhaságért amin könnyen segíthetne.

És most mérges rám, amiért ezt szóvá tettem.

Szerintetek kinek van igaza?


2015. szept. 20. 12:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Vedd vissza a laptopot. Végülis te adtad neki... De közelítsük meg a másik oldalról a dolgot: te is rárakhattad volna a drivereket, hamár a windowst újrahúztad...
2015. szept. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
10%

Eléggé bunkó, van vmi a háttérben…


Vedd vissza és add el!

2015. szept. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Ha ő nem ért hozzá, miért nem raktad rá a drivereket? Még most sem késő, mondd neki, hogy adja vissza egy kicsit, ráteszed, amit még kell.


Bocs, de ha nem ért ezekhez a dolgokhoz, akkor ez a te hibád, nem az övé.

2015. szept. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Rakd rá a drivereket
2015. szept. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Azt nem értem, minek adod neki oda driverek nélkül, ha már újraraktad, másrészt emg hogy miért ennyire botrányosan szar a kapcsolatottok, ahol annyit nem bírtok megbeszélni egymással, hogy figyelj fiam/lányom, valamiért nem jó a gép, nézz már rá kérlek.
2015. szept. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21%
Ez a kerdes volt mar regebben, nem?
2015. szept. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
O ért ehhez?
2015. szept. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azt mondta tökéletes ha csak rárakom a windowst, onnan ő megoldja.
2015. szept. 20. 13:50
 9/14 anonim ***** válasza:
63%
Látod,, hogy nem lett tökéletes. Amialatt itt nyivákolsz már rég rárakhattad.
2015. szept. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom mert nem tudta, hogy a programokon kívül mást is kell még telepíteni ahhoz, h működjön. Amíg nekem nem rakták újra a laptopom én sem tudtam, h driverek kellenek rá, hisz eddig csak olyan gépem volt, amire alapból fel volt telepítve minden, a programokat kellett csak letöltögetnem rá, de aztán meg csodálkoztam miért nem működik a touchpad
2015. szept. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!