Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogos, hogy ez rosszul esik?

Jogos, hogy ez rosszul esik?

Figyelt kérdés
Általában én készítem, de most anyu csinált vacsit és tudta, hogy én is éhes leszek, előtte még mondta is, hogy ne egyek, mert csinálja. Nekem nem szóltak, hogy menjek kajálni, most ettem volna és már nincs. 17L
2016. márc. 20. 19:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
6%

Amugy nem bantasbol, de ha ilyne dramakiralyno maradsz egesz eletedben, akkor eleg nehez eleted lesz.

Nagymamam is ilyen, mindennap valami miatt meg van sertodve, es hat nem irigylem, mert folyton feldult vagy szomoru. Vagy a ketto egyszerre.

2016. márc. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
20%
Vihar a biliben. Többet nem csinálnék, csak magamnak kaját, aztán annyi.
2016. márc. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
57%
Lehet, hogy ő nem figyelte, hogy a többiek mennyit szednek és nem látta, hogy neked már nem fog maradni
2016. márc. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
89%
Mit támadjátok?Szerintem már az szuper tőle hogy magának csinálja a kaját.Az anyukája meg bunko volt.Legalább rakott volna félre nekivagy csinált volna helyette valamit.Igazad van énis megsértődnék.
2016. márc. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
8%
Nem tamadjuk, de ha mar ez rosszul esik neki, akkor mi lesz vele kesobb, ha mondjuk bunko fonoke lesz? Minden nap bogni fog a munkahelyen, vagy mi? Eretvag? Ennyi idosen elkezdhetne felnoni az elethez
2016. márc. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
72%
Ember a családjáról van szo nem a munkatársairól.Látom sokan éretlenebbek mint az a lány aki jogosan sértődött meg...
2016. márc. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
24%
na jol van, hulyekkel aztan lehet vitatkozni :D aki ilyenen megsertodik egy 2 percre, es elszomorodik, az oke, de ennyire hogy lehet a szivere venni, hogy meg itt is elsirja a vanatat? Ha a baratai kozott felmerul a tema, akkor azt mondom, h oke, lehet nekem is rosszul esne, de utolso gondolatom lenne ide kiirni, mert ennyire nem hatott volna meg. Nem vagynek arra, hvadidegenek vigasztalgassanak
2016. márc. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is rosszul esne, pedig 2x annyi idős vagyok mint te, hogy ennyire elfeledkeztek rólam.


Most már nem tudsz mit tenni, eszel valami mást.

2016. márc. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
66%

No, jól laktál már?

Nekem is rosszul esne, de őszintén nem szólnék érte, simán csinálnék magamnak valami fincsit, aztán feltünően kimondott jóétvággyal elfogyasztanám..persze nem kínálnám meg a többieket, hiszen ők már jól laktak a te adagoddal is.

2016. márc. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Jogosan esik rosszul.Mifele csalad ez,hogy senkinek nem tunik fel, hogy valaki hianyzik az asztaltol, es akkor szolunk mar neki is.Vagy nalatok is az a szokas, hogy mindenki a sajat szobajaban, Tv-t bamulva,olben tartott tanyerbol vacsorazik?
2016. márc. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!