Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vernek otthon. Már kezdem...

Vernek otthon. Már kezdem feladni. Segítene nekem valaki?

Figyelt kérdés

Anya elvált apától, 4 éve jött össze valaki mással, akivel 2 éve össze is házasodott. De ez az ember egy állat. Eleinte csak verbálisan bántott, és elhitette velem, hogy egy senki vagyok, magambafordultam, nem tudtam a jegyeimre koncentrálni, aztán emiatt elkezdett szíjjal verni. Néhány hónapja összeszedtem magam és javítottam rajtuk, csak egyetlen hármast kaptam, erre emiatt is megvert. Azt mondta, hogy ha szólok a rendőrségnek akkor még ennél is rosszabb lesz.

Anyával pedig mindig normális. Apropó anyáról pedig annyit, hogy nem mer közbeszólni, simán hagyja.


Senki sincs akitől segítséget kérnék és már nem bírom. Szeretném, ha vége lenne, de így nagyon nehéz, hogy senkire nem számíthatok. Apával pedig teljesen meg lett szakítva a kapcsolat. Csak annyit tudok róla, hogy Angliába költözött, semmi mást.


16/f


2016. márc. 21. 11:53
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%

Fél Ázsiát fel lehetne jelenteni ilyen alapon. Ott még durvábban nevelnek.

Vissza sírnád ezt. A fene nagy liberalizmusban nálunk már rászólni sem lehet a gyerekre.

Amúgy szerintem a kérdés kamu.


35/F

2016. márc. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
89%
Miért lenne kamu a kérdés?? Ne játszd már az eszedet. És akkor mi van ha Ázsiában ez olyan mint a "Jó napot"??? Az a tudat, hogy máshol is szar, majd segít a kérdezőn???? Jobban fogja érezni magát??? Az ázsiaiak rendezzék a maguk dolgát, de a kérdező itt él, szóval inkább hasznos válaszokkal próbáljunk segíteni neki.
2016. márc. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
77%

# 21


Tudsz róla, hogy a XXI. században élünk? Csak remélni tudom, hogy nincs gyereked...

Nem a liberalizmus bűne, hogy egy izomagyú, alulképzett, alkesz proli vagy, és csak verésben tudsz gondolkodni.

2016. márc. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
4%
Nem iszom, nem vagyok alulképzett.
2016. márc. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Gyámügy, osztályfőnök, előtte látlelet. Ne hagyd, hogy a nevelőapád molesztáljon, törj ki ebből a helyzetből, nem ezt érdemled. Nem ez a sorsod.
2016. márc. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

1.Szomorú mit történik a világ más részein, de az egész világot egy erkölcsi norma vagy hatalom sosem fogja megváltoztatni.

2.Azért vagyunk itt hogy Ennek! a magyar gyereknek segítsünk, hibába vannak rosszabb sorsúak is, azok mindig is lesznek, mi rajta tudunk segíteni.

3.Szerintem neked kedves kérdező alapos okod lesz elgondolkodni az életen és amiket írtam, bár gyerek vagy most leginkább csak magadon tudsz segíteni, hisz akikre lehetne most nem számíthatsz, döntsd el mi a jó neked, megvannak itthon az erre való szervek, a félelembe kapaszkodás soha nem lesz a segítséged.

2016. márc. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem el akkor sem. Ha valóban ilyen lenne az új férj, akkor hamarabb kiderül. Ki a fene megy hozzá olyanhoz, aki bántalmazza a gyerekét? Nem lehet 2 évig elrejteni az ilyen állatias ösztönöket. Látni lehetett volna. Továbbá sok ilyen sztoriból utólag kiderül, hogy a mostoha gyerek is kiprovokálta a verést. Verbális bántalmazásnak állítja be, hogy rászól a mostoha mosogasson el maga után, rakjon rendet a szobájában, tanuljon végre, stb. Ha valakit már nadrágszíjjal kell rávenni a tanulásra, az igencsak lusta vagy elkanászodott gyerek lehet.
2016. márc. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó: A gyermek saját érdeke nyilván a normális környezet, az általad elképzeld engedelmességet nem nadrágszíjjal fogja megérteni.
2016. márc. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel mi van Ázsiában a lényeg ,hogy ezt itt büntetik. Ha egy gyerek kiprovokálja akkor is a szülö tehet róla mert nevelés kérdése de nem verésel lehet ezt elérni. Föleg ha rossz jegyeket vissz haza honnét veszi a jogot ,hogy más gyerekét verje akár ki is vagy a sajátját ilyen brutálisan. Az egyáltalán nem megoldás ha nem olyan lelki sebeket okoz a gyerekben ,hogy akár soha sem fogja feldolgozni. És igen nagyon sok a családokban a brutalitás amiröl még a szombszédok sem tudnak. Ebben az esetben szerintem az anya is retteg a vadbarom férjétöl. Kit érdekel ,hogy kaum vagy nem a kérdés minden kérdést valósnak kell kezelni. 35 évesen aki így gondolkodik remélem sose adatik meg neki a gyerek mert lehet az ö gyerekének a segélykérését is egyszer itt fogjuk olvasni.
2016. márc. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!