Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vernek otthon. Már kezdem...

Vernek otthon. Már kezdem feladni. Segítene nekem valaki?

Figyelt kérdés

Anya elvált apától, 4 éve jött össze valaki mással, akivel 2 éve össze is házasodott. De ez az ember egy állat. Eleinte csak verbálisan bántott, és elhitette velem, hogy egy senki vagyok, magambafordultam, nem tudtam a jegyeimre koncentrálni, aztán emiatt elkezdett szíjjal verni. Néhány hónapja összeszedtem magam és javítottam rajtuk, csak egyetlen hármast kaptam, erre emiatt is megvert. Azt mondta, hogy ha szólok a rendőrségnek akkor még ennél is rosszabb lesz.

Anyával pedig mindig normális. Apropó anyáról pedig annyit, hogy nem mer közbeszólni, simán hagyja.


Senki sincs akitől segítséget kérnék és már nem bírom. Szeretném, ha vége lenne, de így nagyon nehéz, hogy senkire nem számíthatok. Apával pedig teljesen meg lett szakítva a kapcsolat. Csak annyit tudok róla, hogy Angliába költözött, semmi mást.


16/f


2016. márc. 21. 11:53
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
10-nek igaza van gyáva féreg az aki egy nálánál gyengébbet ver.
2016. márc. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Gratulálni tudok annak kedves személynek aki azt javasolja csinálja ugyanazt mint amit vele tesznek, kiváló erkölcsű ember lehetsz ha ilyen tanácsokat osztogatsz egy 16 évesnek.
2016. márc. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

"Ujabb pelda, miert nem jo dontes uj krapekkal osszeallni gyerekesen a gyerek apja helyett."


De azért ne általánosíts! Én 3 hozott gyermeket neveltem fel, és példás kapcsolatunk volt. Kölcsönösen szerettük és tiszteltük egymást, apának szólítanak már 15 éve, és mikor 8-10 éves korukban együtt mentünk valahova, azon veszekedtek, hogy ki fogja a kezem (mert csak két kezem van), és mikor munkából haza értem, mind ugrált a nyakamba.

Az már az anya bűne, hogy ilyen emberrel köti össze az életét, és nem tesz semmit a fia érdekében.


Kérdezőnek!


Amikor látható sérülésed van, mutasd meg az osztályfőnöködnek, és kérj tőle segítséget. Ami probléma lehet, hogy anyád anyagilag függ a pasijától, mert sok nő sajnos életképtelen, ezért inkább tűr mindent. Ezt baszéld meg anyáddal, utána tedd meg a megfelelő lépéseket. A fickónak is szólj, hogy következményei lesznek, ha bánt. Telefonodon indítsd el a videórögzítést, támaszd le egy sarokba, és vegyél fel minél több sértegetést, fenyegetést és bántalmazást.

2016. márc. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Az útólsóval is egyetértek, azért nem kellene általánosítani így, de az is tény hogy az esély nagyobb ilyen esetben, csak egy tisztességes nevelő Apával szemben nem szép dolog ilyeneket kinyilvánítani.
2016. márc. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

èn azt ajánlom,hogy a telefonodat vagy a gèpedről webkameráját kapcsold be.ha hazajon a nevelő apukad,akkor mondd még neki,hogy kaptál ma egy egyest.

ha megint kezet emel rád, akkor a videofelvétellel szépen elballagsz a rendőrségre. azt se felejtsd el mondani,hogy anyukád tudott róla, de nem akadályozta meg.

remèlhetőleg jól megbüntetik őket.

te meg probalj nagyszulokhoz költözni a feljelentes után.

sajnalom, hogy anyukad ezt kèpes hagyni.

2016. márc. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
12 -es és 14 -es voltam, a gyermekbántalmazásra gondoltam eggyel feljebb.
2016. márc. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
nincs valami rokonod akihez esetleg fordulni lehetne? valaki aki esetleg a szart is kiverné belőle? gondolom anyucikád nem szólna bele...bakker felháborító, hogy egy édesanya végignézi ahogyan egy um. idegen veri a fiát. okvetlen a rendőrségre. csinálj fotókat, mert biztos marad nyoma a verének. azt is mond el, hogy anyád nem szól érte. ha kell legközelebb ha ne adj Isten rossz jegyet kapsz..tedd valahova a mobilodat, és készíts róla felvételt. ez egy gyáva féreg. el kell taposni.
2016. márc. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
aki nem volt benne, segítséget sem kérni sem egyszerű. az anyja, apja felelős érte akárhol van. Miért mond le egyszerűena szülői felelősségéről valaki? Miért ütnek egy 16 éves fiút? Miért nem választja ő önként az állami gondozást, ha már ilyen szarrra valók a szülei? Mert EMBER akar maradni, mert az is szörnyű. Grat. aki túlélte, én is, de nem vagyok ép ember. Talán mégis ismerősnél, rokonnál jobb lenne...
2016. márc. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Osztalyfönök, gyamügy!!! Mielöbb! Ne felj töle, ki fognak emelni ebböl a "csaladbol", ennel rosszabb nem lesz! Öt pedig a hatosagok megbüntetik. (Sajnos, sztem keves büntetest kapnak, de ezzel ne törödj, az ö tetteinek következmenye visszajön majd az eletebe, te csak magaddal törödj.)
2016. márc. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
látlelet a kínzott testedről. de te komoly vagy? nem is válaszolsz....
2016. márc. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!