Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti megengednétek a 16...

Szülők! Ti megengednétek a 16 éves lányotoknak, hogy egy barátjánál aludjon?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, a legjobb barátom pedig egy ugyan ennyi idős fiú. Teljesen megbízok benne, nem vagyunk együtt vagy szerelmesek egymásba. Még egy ágyban sem aludnánk.

Elengednétek a lányotokat így a fiúhoz? Megbíznátok bennük?



2016. márc. 22. 21:30
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

#9-es persze, nem bulizni vagy drogozni mennénk, hanem csak beszélgetnénk :)

Mindenkinek köszönöm a válaszokat! :)

2016. márc. 22. 22:06
 12/28 anonim ***** válasza:
7%
Természetesen nem engedném. Elég szégyen, hogy sokan igen. Bár nem hiába van ennyi leányanya. Sok szülő elfeljti, hogy ő nem a gyere haverja és nevelni nem tud. Dehogy engednék egy ilyen fiatal lányt egy fiúval aludni. Normális, aki igen? Erkölcsi fertó lett ebből az országból.
2016. márc. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
5%

Ultolso valaszolo , ez nagy komedia port kavar most latod , en mennyit irtam ,,

megosmeret az irasom, aki ert az irokmanyokhoz siman kivezi hogy eccaka nem nagy szam, szoval csak eccaka lehet a nemzest veghe vinni, nagy kumikusnak fogunk latszani ha rabakolunk,

2016. márc. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
82%

#12: És beszélgetni csak úgy lehet, ha együtt aludtok? Nappal nem mozog a szátok?


A nevelésemben (a lányomban) megbíznék, de ha a fiút nem ismerem, akkor benne nem. És mivel a lányomat arra fogom nevelni, hogy a szexualitását korlátok közé helyezze és ba.ssza pofon azt, aki ki akar vele kezdeni, így nyugodt szívvel elengedném.

2016. márc. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

#4 vagyok

Valami rosszat mondtam, hogy le lettem pontozva?

2016. márc. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
72%
Csak ha én is ismerem a fiút.
2016. márc. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

#4-es vagy #16-os! Nem tudom, én nem pontoztalak le :/ vannak itt ilyen emberek...

Azért akarunk együtt is aludni, mert sajnos pár hónapja elköltöztek. Nem tudunk találkozni, csak facebookon tudjuk tartani a kapcsolatot. A tavaszi szünetben mind a ketten szabadok vagyunk, így arra jutottunk hogy jó lenne végre találkozni és együtt tölteni pár napot :)

2016. márc. 22. 22:22
 18/28 anonim ***** válasza:
25%

Simany aludj ott mert ezek amik itt elhangzottak ures szavak mar es elcsepelt dolgok, es sokmindennek az ertelmezesevel nemvannak tisztaban fogalma osmeretlene nekik

Semmi gond az eccaka az eccaka nemsokmindent lehet hozzafuzni bar lehetne de szo szot kovetelni, nemlehet valtoztatni az eccakan eljon es sotet van, hiaba csinalt misungot a polgarok fejeben

2016. márc. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
27%

Nem engedném!


De nem a szex miatt.

Ha a barátja lenne,ha szerelmesek lennének akkor elengedném,mert a legtöbb 16 éves már bizony szexel (én is anno,és tudtuk mi az az óvszer) szóval hiába tiltom ha akarja,megoldja.

Azért nem engedném,mert magamból kiindulva nálunk ez anno úgy nézett ki,hogy "anya,xy-nál alszok" aztán neki az éjszakának! És attól jobban féltem a gyerekem 16 évesen mint a sezxtől.

2016. márc. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
88%
ha bizom a lányomban és ismerem a fiút, akkor emgedném
2016. márc. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!