Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti megengednétek a 16...

Szülők! Ti megengednétek a 16 éves lányotoknak, hogy egy barátjánál aludjon?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, a legjobb barátom pedig egy ugyan ennyi idős fiú. Teljesen megbízok benne, nem vagyunk együtt vagy szerelmesek egymásba. Még egy ágyban sem aludnánk.

Elengednétek a lányotokat így a fiúhoz? Megbíznátok bennük?



2016. márc. 22. 21:30
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%

Aha az utolso valaszolo belibbent rendesen verobbant , azt mondja,

no lassatok mar kezd ertelmesse valni ez a tema,

Szepen beszeltel 22:32 kor, azt mondja

csakhogy most jonnnie kollene annak is e megvilagitasa, a setakocsikazas mert amirol idaig irtam a Polgarok csak ugymond felrebeszed volt, az eccaka es az agyban levo teendoket allitottak a szinpadra, Hun a tobbi portfolio

Ertekes erdekes

2016. márc. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%

22:32 valaszolonak szantam a monologomot, azt mondja

mert o robbant be eleg nagy lobbanasval,

2016. márc. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
89%

Ha ismerném a barátját és nem lenne vele semmi probléma, akkor igen.


24% nyugodj le, mert eluralkodott rajtad a sötétség.

2016. márc. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem vagyok szülő, tényleg nem hiszem, hogy ez befolyásolja a véleményemet.

Nem kicsit múlik ez a lányon s még a fiúról szerzett ismereteimen. Ha nincs semmi különös, ami miatt félteném, akkor engedném, persze. Elég nagy, én pedig elég empatikus vagyok, bár az ember ebben a korban hülyeségeket is tud csinálni... Én fiúnál speciel úgy aludtam, hogy anyám nem is tudott róla (tavasszal és ősszel egyedül laktam otthon, mert ő a nyári lakban kertészkedett s nem engem őrzött a lakásban), bár nem történt semmi, ami nappal nem történt volna, s az sem volt sok.

Van olyan, hogy az ember szeretne hosszan eldumálni a barátaival, s ott aludni. Ez nekem egy legitim vágy, ha pedig szexelni akar, úgyis fog, nem tudom, mi értelme emiatt nem engedni, de ha a lányom közli, hogy nem úgy barát, akkor elhiszem neki, miért hazudna nekem? Illetve ha azt tenné, esélyes, hogy észrevenném, az idők folyamán összeszedtem némi emberismeretet. De igyekeznék, hogy máshogy legyen nevelve, ne úgy, hogy féljen tőlem meg hazudozzon.

2016. márc. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha ismerném a fiút akkor elengedném.
2016. márc. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is megvolt engedve,mép a páromnál is aludtam. És nem volt semmi gond.

Énis megengedném a lányomnak.

2016. márc. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Én is aludhattam barátnőmnél. Este el is mentünk karaokezni, de a bátyja jött velünk, és egy sörnél többet nem engedett inni.


Aztán bnőm aludt nálam, akkor meg hamburgerezni mentünk valamikor éjjel 11-12 tájban. Ennyi volt az egész, soha nem bs.ztunk be, stb. Filmeztünk, beszélgettünk, és kész.


Ha megbízom a lányomban akkor engedném. Engem sem tudtak soha semmibe belevinni - akartak -, mert egyszerűen letojtam őket. Hiába erősködtek, nem érdekelt, mert így neveltek.

2016. márc. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%
Itt a szülők válaszát kérdezték.. kíváncsi vagyok hogy a válaszolók közül ki szülő. Mert a legtöbben szerintem nem, épp csak a kamaszkor alsó határát súrolják..
2016. márc. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!