Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van olyan módszer amivel...

Van olyan módszer amivel elérhetem, hogy a szüleim figyeljenek rám?

Figyelt kérdés
Apukám kitalálta, hogy le akar fogyni. Ami szép és jó, csak úgy kezdett ennek neki, hogy nem eszik egész nap, csak délután. Aztán mondom neki, hogy ne koplaljon, csak egyen zöldséget hússal, mellőzze a cukrot, lisztes cuccokat, igyon sok vizet stb...aztán meg mondja, hogy ez jó ötlet, de ő előbb lefogy ha nem eszik. Hogy bírhatom rá, hogy hallgasson rám?

2016. márc. 23. 00:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki, hogy ezzel a módszerrel azt fogja elérni, hogy lefogy 20 kg-t és vissza fog hízni 40-et. Bizonyított tény. A reggeli a legfontosabb, kell energia a szervezetnek, hogy elkezdhesse a napot annak rendje és módja szerint. Délután egyen zöldséget, húst..a vacsit meg hagyja ki, ha már ilyen jól bírja a koplalást.
2016. márc. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

hát majd rájön, hogyha nem válik be ez a módszere. márpedig nem fog.

max annyiban tudsz segíteni neki, hogy mutatsz neki ezzel foglalkozó cikkeket. mintaétrendet stb.. és vedd rá,hogy járjon el sportolni. mert láttam én már olyanokat, akik csak koplalással fogytak le, semmi mozgás. hát nem is lett szép a testük utána. arról nem beszélve,hogy sokan visszahíznak hamar, amint újra normális étrendet követnek.

amúgy ezt a délutáni evést nem tudom honnan vette,hogy jó. kb a csapból is az folyik, hogy a reggelit nem szabad kihagyni, meg fontos a napi 5 étkezés. ebből a tízórai,uzsonna és vacsora persze lightos legyen. de ha semmit nem eszik az nem jóra vezet.vizet meg izmot veszít.

2016. márc. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. márc. 23. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!